امروز

جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۹:۴۲ قبل از ظهر

گروه جهادی خادمین شهدا از بسیجیان حوزه مقامت سلمان فارسی بسیج قشم اقدام به ساخت خانه یک نیازمند معلول در جزیره هنگام نمودند.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان قشم در این خصوص گفت : یکی از اهداف بسیج سازندگی رفع محرومیت خصوصا در مناطق دور افتاده شهرستان قشم است که به همین منظور بسیجیان حوزه سلمان فارسی با تشکیل گروه جهادی در جزیره هنگام در این راستا برنامه های سازندگی ، فرهنگی و ورزشی را انجام خواهند داد.

وی افزود : گروه جهادی خادمین شهدا از روز چهارشنبه در جزیره هنگام مستقر شده اند و در طول این مدت ویزیت بیماران به همراه داروی مورد نیاز به صورت رایگان در اختیار ایشان قرار می گیرد.

محمد امین ذاکری ادامه داد : برگزاری حلقه های معرفتی و مسابقات فرهنگی ، مسابقات ورزشی تیراندازی ، طناب کشی و فوتسال برنامه های جنبی اردوی گروه جهادی خادمین شهدا است که برای پر کردن اوقات فراغت نوجونان جزیره هنگام برگزار می شود.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان قشم ضمن تقدیر از اعضای گروه جهادی اظهار داشت : هزینه مصالح ساختمانی برای ساخت خانه محمود شبتاری که از معلولین نیازمند جزیره هنگام می باشد توسط سپاه فجر استان فارس تامین شده است که دهیاری جزیره هنگام  نیز همکاری خوبی  در ساخت این خانه داشته اند.

وی در پایان گفت: مردم جزیره هنگام با توجه به بعد مسافت از مرکز شهرستان سختی های زیادی را متحمل می شوند که امیدوارم با مشارکت مسئولین و مردم جزیره در جهت محرومیت زدایی از مرزداران تنگه هرمز اقدامات موثری انجام شود.

IMG_9245

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی