ساخت بیمارستان فوق تخصصی ۱۲۰ تختخوابی در قشم

قرار داد اولیه ساخت بیمارستان فوق تخصصی ۱۲۰ تختخوابی در منطقه آزاد قشم با  حضور قائم مقام این سازمان و مدیر عامل و رئیس شرکت مدیکال پارک کشور ترکیه، امضا شد. دکتر احمد حبیبی در نشست با مدیران شرکت مدیکال پارک ترکیه بر حمایت سازمان منطقه آزاد قشم از  سرمایه گذاری بخش خصوصی در قشم، […]

قرار داد اولیه ساخت بیمارستان فوق تخصصی ۱۲۰ تختخوابی در منطقه آزاد قشم با  حضور قائم مقام این سازمان و مدیر عامل و رئیس شرکت مدیکال پارک کشور ترکیه، امضا شد.

دکتر احمد حبیبی در نشست با مدیران شرکت مدیکال پارک ترکیه بر حمایت سازمان منطقه آزاد قشم از  سرمایه گذاری بخش خصوصی در قشم، تاکید کرد.

وی گفت: ساخت بیمارستان فوق تخصصی در منطقه آزاد قشم با توجه به نزدیکی این منطقه با کشورهای حاشیه خلیج فارس، بسیار مهم و سودآور خواهد بود.

قائم مقام سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به پروژه های مهم توسعه ای در این منطقه از جمله طرح جامع پل ارتباطی خلیج فارس، توسعه اسکله ها، برنامه ساخت پالایشگاه های نفت و گاز و تقویت حوزه ترانزیتی در قشم، سرمایه گذاری در این منطقه را بسیار مهم ارزیابی کرد.

خانم آیسون مدیرعامل شرکت مدیکال پارک ترکیه نیز در این دیدار گفت: در حال حاضر ۲۶ بیمارستان در نقاط مختلف جهان توسط این شرکت ساخته شده است.

وی افزود: مدیریت ۶۰۰۰ پزشک و پرسنل در بیمارستان های احداث شده بعهده شرکت مدیکال پارک می باشد و امیدواریم بیمارستان جدید این شرکت نیز هرچه زودتر در منطقه آزاد قشم احداث شود.
به گفته مدیرعامل شرکت مدیکال پارک کشور ترکیه، ساخت بیمارستان در زمان های کوتاه حداقل یک ساله از ویژگی های این شرکت در حوزه ساخت بیمارستان می باشد.

بنا به این گزارش، مسئولان شرکت مدیکال پارک ترکیه قرار است پس از ماه مبارک رمضان با هدف امضای نهایی ساخت بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی فوق تخصصی در کنار بیمارستان جدید قشم در شهرک نریمان، به این منطقه سفر کنند.

منبع:  qeshm.ir