امروز

چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۳:۱۹ قبل از ظهر

به گزارش خبرنگار افتخاری پایگاه اطلاع رسانی الضحی : هاشم آقا دلبند جزیره هنگام که از معلولیت شدیدی در رنج است و نیازمند توجه ویژه ای از سوی دستگاه ها و نهاد های متولی این امر است .

جای بسی تعجب است در شهری که آوازه  و شهرتش گوش فلک را پر کرده است افرادی به سختی در آن زندگی کنند و آقا هاشم نمونه ای عینی این افراد است.

آقا هاشم :

امروز دیگر خانه ای ندارد و با همسر و فرزند یک ساله اش بی پناه در کوچه ها سرگردان است تا شاید بتواند زندگی سختش را با سختی بیشتری ادامه دهد.

به گزارش رسیده  آقا هاشم با صفای ما ، بنا به شرایطی خانه ای اجاره ای خود را از دست داده است و امروز بی پناه با معلولیت خاص خود در کوچه پس کوچه های جزیره هنگام آواره است.

به فرموده امیر المومنین علی(ع) در خطبه ۳۴ نهج البلاغه( اى مردم ، مرا بر شما حقى است و شما را بر من حقى است . حقى که شما به گردن من دارید، اندرز دادن و نیکخواهى شماست و غنایم را بتمامى ، میان شما تقسیم کردن و تعلیم دادن شماست تا جاهل نمانید و تاءدیب شماست تا بیاموزید.)

ای مدیران :

حق امروز هاشم و امثال آن از شما مسئولان نظام اسلامی عدل و عطوفت اسلامی است .

اگر می تواند این جوان ساده دل دریایی را یاری کنید پس درنگ نکنید و این خانواده را از این تنگنا و سختی نجات دهید و یک کاری آبرومند و در شان یک انسان برایش مهیا نماید.

هاشم و هاشم ها نعمت های الهی هستند برای خدمتگزاران چرا که خدمت به نیازمندان سعادت را به همراه دارد.

حرف دل با خیرین:

خیرین همیشه پیش قدم در عرصه خدمت و گوی سبقت را در خدمت به خلق خدا از دیگران گرفته اند .

امروز نیز از شما همانند همیشه گوی سبقت را از دیگران بگیرید و فقرا و نیازمندان این دیار که آوازه اش آنها را مظلوم تر از دیگر نقاط کشور نموده است دریابید.

این گزارش ادامه دارد

نویسنده : روح بیداری

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی