شیخ ابراهیمی

زنان پس از انقلاب اسلامی جایگاه واقعی خود را بدست آوردند

شیخ ابراهیم ابراهیمی از علمای اهل سنت جزیره قشم و مسئول دفتر تقریب مذاهب اسلامی دانشگاه آزاد قشم به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با انتشار یادداشتی این رویداد عظیم سیاسی دینی را از مهمترین دستاوردهای ملت ایران عنوان کرد. در این یادداشت آمده است : بسم الله الرحمن الرحیم ، والفجر […]

شیخ ابراهیم ابراهیمی از علمای اهل سنت جزیره قشم و مسئول دفتر تقریب مذاهب اسلامی دانشگاه آزاد قشم به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با انتشار یادداشتی این رویداد عظیم سیاسی دینی را از مهمترین دستاوردهای ملت ایران عنوان کرد.
در این یادداشت آمده است :
بسم الله الرحمن الرحیم ، والفجر و لیال عشر
در طلیعه چهل و چهارمین سال از انقلاب اسلامی مردم ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) از سلاله پاک نبی مکرم اسلام (ص) این پیروزی عظیم را به همه مردم شریف ایران اسلامی تبریک عرض می نمایم.
این انقلاب بدون شک بزرگترین دستاورد ملت ایران بود که رژیم سلطنتی و طاغوتی را در هم کوبید و بار دیگر شعارهای اصیل دین مبین اسلام را احیا نمود. این مردم ایران بودند که زنجیرهای بردگی شرق و غرب را شکستند و رسم آزادگی و رهایی از فرهنگ منحط و غیر انسانی رژیم های سرمایه داری را به ملتهای آزاده آموختند.
امروز جوانان ما به برکت انقلاب اسلامی پیشرفتهای بی شماری را در عرصه های مختلف علمی کسب کرده اند و عقب ماندگی ناشی از حکومتهای استبدادی که دست به دامن انگلیس و آمریکا بودند را جبران می کنند و در طول چهل و چهار سال با وجود جنگ و تحریم های ظالمانه که هر روز به آن افزوده می شود همچنان مسیر تعالی و رویش را طی می کنند.
یکی از دستاوردهای انقلاب وحدت بین مذاهب و اقوام است و بحمد الله در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی شاهد رفع تبعیض و محرومیتها و تحقق عدالت در کشور هستیم به نحوی که بکارگیری و استفاده از نیروهای اهل سنت در پستهای مختلف دولتی و آزاد بودن فعالیتهای مذهبی هرگز با دوران قبل از انقلاب اسلامی قابل قیاس نیست و باید قدردان این نعمت الهی بود.
روی آوردن دختران و زنان به تحصیلات علمی و کسب مدارج علمی ، فرهنگی و ورزشی باعث شد تا زنان ما نسبت به قبل از انقلاب جایگاه واقعی خود را در کنار مردان بدست آورند و امروز شاهد آن هستیم دختران ما در سایه اسلام حتی در دورترین نقاط کشور در مشاغلی همچون معلم ، استاد دانشگاه ، پزشک و پرستار و سایر مناصب مشغول به فعالیت باشند و استعدادهای خود را بروز دهند.
اما شکر گذاری از آزادی واقعی که به واسطه انقلاب اسلامی به دست آمده جز با حفظ و نگهبانی از آرمان های اساسی آن میسر نخواهد بود و مردم ما باید این را بدانند که کشورهای های مستکبر و استعمارگر هیچ گاه خیر خواه ما نبوده و نیستند و پیروی از خواسته های آنها راهی جز انحطاط و بردگی را به دنبال نخواهد داشت.
آنچه امروز در این دوران فتنه انگیزی که دشمنان ملت ایران به دنبال آن هستند و با شعار زن ، زندگی ، آزادی از بلندگوی شبکه های ماهواره ای به مردم ما القا می کنند سالهاست که در کشورهای غربی و شرقی خانواده ها را از هم گسیخته و زنان را به کالای جنسی مبدل ساخته است و این راه شیطانی از امتحانات و فتنه های آخر الزمانی است که مردان و زنان مومن باید دین خود را در مقابل آن حفظ نمایند.
در پایان ضمن آرزوی سلامت و سعادت برای همه مردم ایران از خداوند متعال عاقبت به خیری و رفع مشکلات و گشایش رزق و روزی را مسئلت می نمایم .