زمان اتمام پروژه پل خلیج فارس و شبکه بزرگراهی قشم مشخص شد

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در اولین نشست خبری سال ۱۴۰۱ از تکمیل شبکه بزرگراهی و پل خلیج فارس در  آینده نزدیک خبر داد و گفت : تکمیل این دو پروژه به عنوان مهمترین زیرساختهای گردشگری در حال پیگیری است و ظرف یک تا دو سال آینده شبکه بزرگراهی قشم تکمیل خواهد شد. وی افزود […]

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در اولین نشست خبری سال ۱۴۰۱ از تکمیل شبکه بزرگراهی و پل خلیج فارس در  آینده نزدیک خبر داد و گفت : تکمیل این دو پروژه به عنوان مهمترین زیرساختهای گردشگری در حال پیگیری است و ظرف یک تا دو سال آینده شبکه بزرگراهی قشم تکمیل خواهد شد.

وی افزود : کارگاه پروژه پل خلج فارس توسط قرارگاه خاتم الانبیا در امسال فعال می شود و زمان تکمیل پروژه توسط پیمانکار دو سال و نیم اعلام شده است.

افشار فتح الهی همچنین  به تشکیل هشت جلسه ستاد سفرهای نوروزی قشم با ۱۳ کمیته اشاره و عنوان کرد : در ستاد سفرهای نوروزی سعی شد تا با استفاده از برنامه علمی و تجربیات گذشته مشکلاتی که در سالهای قبل وجود داشت برطرف و مواردی که بحران زا بود اصلاح گردد.

وی ادامه داد : راه اندازی غرفه های تامین نان و یخ و کنسرو و نصب ۲۴۰ سرویس بهداشتی و مخازن آب و  رفع نقاط حادثه خیز جاده ای از جمله اقدامات ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی برای خدمات رسانی بهتر به مسافرین بود .