روس‌ها رئیس‌جمهور ترکیه را از یک کودتا مطلع کردند

مشاور عالی فرماندهی سپاه گفت: آن ۳۰ نفر خائن که به ترامپ نامه نوشتند از جنس همکاران صدام در جنگ تحمیلی هستند. به گزارش فارس از گچساران، عصر دیروز سردار حسین دقیقی در جمع رزمندگان دوران دفاع مقدس شهرستان گچساران اظهار کرد: نهضت جهانی اسلام با شدت و قدرت در حال پیشروی است. وی ادامه […]

مشاور عالی فرماندهی سپاه گفت: آن ۳۰ نفر خائن که به ترامپ نامه نوشتند از جنس همکاران صدام در جنگ تحمیلی هستند.

به گزارش فارس از گچساران، عصر دیروز سردار حسین دقیقی در جمع رزمندگان دوران دفاع مقدس شهرستان گچساران اظهار کرد: نهضت جهانی اسلام با شدت و قدرت در حال پیشروی است.

وی ادامه داد: این یک شعار نیست بلکه این یک واقعیت است که دنیا آن را پذیرفته است.

مشاور عالی فرماندهی سپاه در ادامه با اشاره به حرکت‌ امام موسی صدر تصریح کرد: امروز مشاهده می‌کنیم که اسرائیل چگونه در مقابل حزب‌الله شکست می‌خورد و این همان اسرائیلی است که در مقابل اعراب حرف اول را می‌زد.

سردار دقیقی با بیان اینکه امروز مشاهده می‌کنیم رئیس جمهور کشور روسیه که یک ابرقدرت است وقتی به ایران می‌آید چگونه و به چه نحو دو ساعت خدمت مقام معظم رهبری می‌رسد، افزود: این نشان از قدرت ایران است.

وی بیان کرد: امروز قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران به جایی رسیده است که روسیه در بحث سوریه در زمین ما بازی می‌کند، آیا این به جز اقتدار و قدرت ایران است.

مشاور عالی فرماندهی سپاه ابراز کرد: امروز آمریکا به دنبال آن است که رهبری جهان اسلام در دست ایران و سید حسن نصرالله نیفتند.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها می‌دانند که عربستان دیگر کارش تمام شده است، خاطرنشان ساخت: قتل عام‌های داعش سبب شد که عربستان در دنیا رسوا شود.

سردار دقیقی گفت: عربستان اگر می‌دانست که می‌تواند با شیوخیت به یمن غلبه کند به سراغ جنگ فیزیکی و کشتار مردم بی‌پناه یمن نمی‌رفت.

مشاور عالی فرماندهی سپاه افزود: آمریکا چون می‌داند دیگر عربستان قدرت رهبری جهان عرب را ندارد به دنبال آوردن مصر است.

وی ادامه داد: رئیس جمهور ترکیه از کودتایی که عربستان برایش درست کرد جان سالم به در برد و این روس‌ها بودند که به رئیس جمهور ترکیه دو ساعت قبل از کودتا اطلاع دادند.

سردار دقیقی اظهار کرد: امروز دیگر ترک‌ها هم فهمیده‌اند و عربستان را شناخته‌اند و اعلام می‌کنند حکومت سوریه را به رسمیت می‌شناسیم.

وی تصریح کرد: جریان مقاومت، ترکیه و مصر را هدایت کرده است همانگونه که روسیه آمده است.

سردار دقیقی ادامه داد: جریان انقلاب اسلامی که همان مکتب امیرالمومنین (ع) و حضرت فاطمه(س) است امروز به سرعت در حال پیشروی است و حمایت از جریان مقاومت سیاست منطقه ما است.

وی تصریح کرد: سوریه اگر آن قراردادهایی را که مورد نظر آمریکا بود را می‌پذیرفت آمریکایی‌ها کاری با آنها نداشته‌اند.

سردار دقیقی افزود: بزرگترین صنعت سوریه سیاست است و آنها می‌دادند که اگر با عربستانی‌ها کنار بیایند کارشان تمام است.

مشاور عالی فرمانده سپاه عنوان کرد: ما باید در سطح منطقه جریان مقاومت را پشتیبانی کنیم چرا که حمایت از جریان مقاومت، حمایت از جریان انقلاب اسلامی است.

وی در ادامه اذعان کرد: اما ما در داخل کشور مشکلاتی داریم مانند بیکاری و اقتصاد و چاره آن را هم مقام معظم رهبری فرموده‌اند که اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی است.

سردار دقیقی با بیان اینکه ایران از لحاظ منابع نفتی و گازی، معدن و … در دنیا جزو اولین‌هاست است و کشوری غنی است، گفت: چرا ایران باید مشکل بیکاری و تورم داشته باشد این مردم همان کسانی هستند که انقلاب کردند و بعد از آن در دوران دفاع مقدس شهید دادند و حماسه آفریدند.

مشاور عالی فرماندهی سپاه با بیان اینکه حدود ۳۰ نفر خائن به ترامپ نامه می‌نویسند که تحریم‌ها را بیشتر کنند، تاکید کرد: هیچ جای دنیا چنین خائنانی ندارند.

وی ادامه داد: دنیا و ترامپ اگر مردم ایران را می‌خواهند ببینند حضور حماسه‌ای مردم در بیست و دوم بهمن را مشاهده کنند.

سردار دقیقی خاطرنشان کرد: این ۳۰ نفر را همه می‌شناسند و سرشان در آبشخور غرب بوده است.

وی ابراز کرد: این ۳۰ نفر خائن همانند کسانی هستند که در زمان جنگ با صدام همکاری می‌کردند و ترامپ باید بداند این ۳۰ نفر ایرانی نیستند.

مشاور عالی فرماندهی سپاه گفت: ایرانی‌ها همان کسانی هستند که در ۲۲ بهمن ماه در گچساران و در شهرهای دیگر ایران حماسه می‌آفرینند.

وی عنوان کرد: در هشت سال دفاع مقدس مشاهده کردیم که چگونه از صدام حمایت می‌کردند و عراق را از لحاظ تجهیزات نظامی تا دندان مسلح کرده بودند به طوری که صدام در اواخر جنگ ۶۸۸ هزار نفر نیروی نظامی داشت اما خداوند می‌خواست به ما عزت بدهد چرا که ما راهمان، راه حق بود.

سردار دقیقی با اشاره به اینکه زمانی که ریگان رئیس جمهور آمریکا شد تصمیم گرفت به ایران حمله کند با سفیر فرانسه که هشت سال در ایران بوده است مشورت می‌کند، اظهار کرد: او به ریگان اعلام می‌کند اگر به ایران حمله کردی هر خانه ایران یک پایگاه نظامی است.

وی تصریح کرد: این مشاور فرانسوی به ریگان پیشنهاد می‌کند تحریم اقتصادی، فشار سیاسی، فساد اخلاقی، مواد مخدر و فضای رسانه‌ای در مقابل ایران به کار ببرید که اگر این کارها را انجام بدهید ایران همانند یک میوه رسیده سقوط خواهد کرد.

سردار دقیقی افزود: آمریکا با یک رادیو فردا شوروی را زمین زد اما امروز ۲۵۰۰ شبکه علیه ما فعالیت دارند.

فرمانده اسبق سپاه شهرستان گچساران ادامه داد: خودم را یک گچسارانی می‌دانم، من سه سال در گچساران کار کردم و با همه گچسارانی‌ها و همچنین بازاریان دوستی قدیمی دارم و خود را در این شهر غریبه نمی‌دانم.

سردار دقیقی خاطرنشان کرد: بچه‌های گچساران در دوران جنگ حماسه آفریدند به گونه‌ای که ما اسلحه و کفش هم نداشتیم که به بچه‌های گچساران بدهیم و امروز به جرات می‌گویم ما به شهدای گچسارانی مدیون هستیم.

وی افزود: ملتی که از شهدای استقلال خودش تجلیل نکند لیاقت آزادی و استقلال را ندارد.

مشاور عالی فرماندهی سپاه گفت: امروز وظیفه ما در داخل حمایت از ولایت فقیه است چرا که عمود خیمه ما ولایت فقیه است.