روحانی دعوت مجلس را پذیرفت/ این نشست «غیرکاری» است

حجت‌الاسلام روحانی دعوت مجلس برای ضیافت افطاری خانه ملتی‌ها را پذیرفت اما این دیدار صرفاً دوستانه است و قرار نیست در این جلسه معنوی، موضوعات کاری مطرح شود. خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس از یک منبع نزدیک به رئیس جمهور منتخب کسب اطلاع کرد که حجت‌الاسلام  حسن روحانی برای تشکر از مجلسی‌‌ها که انتخابش به ریاست جمهوری را تبریک گفته‌اند و […]

حجت‌الاسلام روحانی دعوت مجلس برای ضیافت افطاری خانه ملتی‌ها را پذیرفت اما این دیدار صرفاً دوستانه است و قرار نیست در این جلسه معنوی، موضوعات کاری مطرح شود.

خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس از یک منبع نزدیک به رئیس جمهور منتخب کسب اطلاع کرد که حجت‌الاسلام  حسن روحانی برای تشکر از مجلسی‌‌ها که انتخابش به ریاست جمهوری را تبریک گفته‌اند و از وی برای حضور در خانه ملت دعوت کرده‌اند، در ضیافت افطاری فردا شب شرکت می‌کند.

پیش از این گفته شده بود که قرار است در این نشست درباره برنامه‌ها و کابینه روحانی بحث و تبادل نظر شود اما بر اساس شنیده‌ها، چنین بحثی در دستور کار این جلسه نیست.

این دیدار صرفاً در پاسخ به دعوت رئیس و نمایندگان مجلس و همچنین درخواست ملاقات رؤسای فراکسیون‌ها، کمیسیون‌ها و مجامع استانی با روحانی که سابقه پنج دوره حضور در پارلمان را در کارنامه خود دارد، صورت می‌گیرد.

بر اساس خبرهای کسب شده، رئیس جمهوری منتخب در این جلسه غیر رسمی سخنرانی کوتاهی برای تقدیر و تشکر از پیام‌های محبت‌آمیز و همچنین دعوت مجلسی‌ها از وی، خواهد داشت.

پیش از این مجلسی ها چندین بار از حضور روحانی در مجلس خبر داده بودند اما وی تا کنون در خانه ملت حضور نیافته بود.