رفع تصرفات اراضی ملی در هرمزگان افزایش یافته است

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان، غلامحسین شیری در مراسم ترفیع درجه سرگرد نیکبخت فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی در استان هرمزگان، عنوان کرد: از ابتدای امسال ۲۰۰ میلیارد تومان از اراضی ملی رفع تصرف شده که نسبت به سال گذشته ۲.۵ برابر افزایش یافته […]

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان، غلامحسین شیری در مراسم ترفیع درجه سرگرد نیکبخت فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی در استان هرمزگان، عنوان کرد: از ابتدای امسال ۲۰۰ میلیارد تومان از اراضی ملی رفع تصرف شده که نسبت به سال گذشته ۲.۵ برابر افزایش یافته است.

وی ابراز امیدواری کرد، با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته روند خلع ید اراضی دولتی از متصرفان با سرعت افزایش یافته و اراضی در اختیاز دولت قرار گیرد.

سرهنگ عامریان معاون امنیتی انتظامی یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن نیز در این مراسم به رفع تصرفات در هرمزگان اشاره کرد و گفت: رفع تصرفات در هرمزگان فراتر از انتظار بوده است.

وی به حفاظت از اراضی در حریم شهرها اشاره کرد و بیان داشت: حفاظت از این زمین ها بسیار حیاتی و دارای ارزش است که متصرفان چشم به آن دوخته اند. با تلاش هایی که صورت می گیرد باید بتوان از تصرفات جلوگیری کرد.

سردار ملکی فرمانده انتظامی استان هرمزگان به انواع ماموریت های نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی ماموریت های مختلفی دارد که نیروهای زیادی برای انجام ماموریت می طلبد.

وی بیان داشت: ما تلاش می کنیم با ورود به موضوع رفع تصرفات بتوانیم میزان رفع تصرفات اراضی ملی را افزایش دهیم.

در پایان مراسم درجه سرهنگی به فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی در استان هرمزگان اعطا شد.