امروز

یکشنبه, ۱۰ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۲:۲۹ قبل از ظهر

رئیس اداره کار ، رقاه و امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم از رشد بی سابقه نهصد در صدی از سازمان در صدوذ پروانه اشتغال اتباع بیگانه و روادید مهمانان خارجی خبر داد.

سلیمان رنجبری گفت ، در فروردین ۹۳ در آمد صدورپروانه اشتغال اتباع بیگانه وروا دید مهمانان خارجی در فروردین ماه ۹۳ به رشد بی سابقه یک میلیارد و پنجاه و یک میلیون ریال رسید که نسبت با سال ۹۲ این نمودار فقط مبلغ یکصدو نود میلیون ریال نشان میداد که از لحاظ در صدی آن نهصد در صد رشد داشته است .

رنجبری اظهار داشت : با در آمد صدور و تمدید پروانه اشتغال اتباع خارجه و تأیید صلاحیت عمومی شرکتهای فعال در منطقه آزاد قشم رقمی بالغ بر پنج مسلسارد و هفتصد و سی و شش میلیارد ریال بوده که در سال ۹۱ این رقم یک میلیارد و هفتصدو هشتاد میلیون ریال  بوده است که سال ۹۲نسبت به سال ۹۱بالغ بر ۵۰ در صد رشد نشان میدهد .

وی تصریح کرد : سازمان منطقه آزاد قشم این آمادگی را دارد برای اتباع خارجه ای که دارای مجوز های اقامتی قانونی هستند پروانه اشتغال صادر و تمئید کند و در این خصوص هیچ محدودیتی وجود ندارد و این آمادگی را جهت خدمات رسانی به کلیه شرکتهایی که قصد فعالیت در جزیره قشم را دارند اعلام میداریم

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی