امروز

پنج شنبه, ۲۴ آبان , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۰:۴۰ قبل از ظهر

سرپرست شهرداری و مدیر عامل سازمان حمل ونقل شهر قشم و حومه از حل مشکلات سهمیه سوخت گازویل برای رانندگان وسایل نقلیه بخش بابری با پلاک منطقه آزاد قشم خبر داد .

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری قشم احمد رحیمی هلری با اعلام پیش ثبت نام درخواست کنندگان سهمیه سوخت گفت : بخش بزرگی از عوامل اختصاص نیافتن سهمیه سوخت گازوئیل به خودروهای بابری پلاک منطقه آزاد قشم ، نبود زیرساخت ها لازم در سامانه ثبت کشوری بود که این امر با پیگیری های بی وقفه سازمان حمل نقل شهر و حومه قشم انجام گرفت .

رحیمی هلری با اشاره به سرگردانی رانندگان وسایل نقلیه بابری پلاک منطقه آزاد قشم در مدت چهارماهه افزود : دغدغه سازمان حمل و نقل حل این مورد بود لذا تا قطعی نشدن حل مشکل زیرساخت ثبت نام در سامانه کشوری از تشکیل پرونده صوری مراجعه کنندگان خوداری کردیم .

مدیر عامل سازمان حمل و نقل شهر قشم و حومه بیان داشت : در حال حاضر مکاتبات خوب و مثمر ثمری را با تهران در زمینه اختصاص سهمیه سوخت گازوئیل خودروهای پلاک منطقه آزاد بخش باربری برقرار کردیم که در گام اول رانندگان با مراجعه به پلیس + ۱۰ نسبت به استعلام کارت خودرو خود اقدام می کنند .

وی اضافه کرد : همکاران ما در سازمان حمل و نقل شهر قشم و حومه واقع در شهرداری ، جهت پیش ثبت نام وسایل نقلیه فعال بخش بابری با پلاک منطقه آزاد قشم آماده ارائه خدمات می باشند .

لینک خبر : https://hormozonline.ir/?p=23967
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی