رحیمی هلری : ارتباط شهرداری با ارگانهای نظامی و انتظامی دوسویه است 

سرهنگ مرشدی طی دیدار با سرپرست شهرداری قشم لوح سپاسی به پاس برگزیده شدن ایشان بعنوان سرپرست شهرداری و خدمات ارزشمندی که در کمترین زمان ممکن از سوی ایشان انجام گردیده است ، اهداء کردند . به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری قشم در این دیدار سرپرست شهرداری قشم ضمن تاکید بر تعاملات بیشتر در […]

سرهنگ مرشدی طی دیدار با سرپرست شهرداری قشم لوح سپاسی به پاس برگزیده شدن ایشان بعنوان سرپرست شهرداری و خدمات ارزشمندی که در کمترین زمان ممکن از سوی ایشان انجام گردیده است ، اهداء کردند .
به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری قشم در این دیدار سرپرست شهرداری قشم ضمن تاکید بر تعاملات بیشتر در عرصه های فرهنگی شهرداری با پایگاه دریابانی گفت : همواره ارتباط شهرداری با ارگانهای نظامی و انتظامی همکاری دو جانبه و دو سویه بوده و خواهد بود و انتظار داریم در انجام کارهای فرهنگی پیشگرانه نیز این همکاری ها ادامه یابد .
رحیمی هلری بیان داشت : شهرداری بعنوان یک نهاد عمومی غیر دولتی موظف است تا در هر عرصه ای که برای مردم منافعی دارد ورود کند که بحث اطلاع رسانی پیرامون شناخت وظایف نهادهای اجرایی برای مردم امری ضروری است . وی افزود : دریابانی همواره با مردم و برای مردم بوده و در حیطه قانون در خدمت مردم و نظام دینی است .
احمد رحیمی هلری رویکر دریابانی از مبارزه با کالای قاچاق به صورت اقدام های فرهنگی حمایت کرد و گفت : همیشه مبارزه با چنین اعمالی ، اقدامات فیزیکی کمتر مثمر ثمر بوده و اقدامات فرهنگی بازخورد بیشتری داشته است .
سرهنگ قادر مرشدی در این دیدار از تلاشهای شهرداری قشم در راستای همکاریها و تعاملات شهردای با سایر نهادها و ارگانها خصوصا پایگاه دریابانی قشم تشکر کردند و به پاس خدمات ارزنده ایشان لوح سپاسی را اهداء کردند .
در بخشی از این تقدیرنامه آمده است : بی شک خدمت به اسلام و مسلمین نظام مقدس ، لوح افتخار زرین و پشتوانه معنوی گرانسنگی است که خدمتگذاران در این نظام مقدس بدان مفتخر بوده و آنرا مایه سربلندی خویش در پیشگاه خداوند متعال ، خشنودی مردم عزیز و خانواده های معظم شهدا میدانند که با عنایات خداوند متعال ، توفیق این خدمت نصیب جنابعالی گردیده و در این راستا نیز در جهت تحقق اهداف سازمانی ، خدمات ارزنده و زحمات بی شائبه ای نسبت به این فرماندهی مبذول داشته اید .
امید است با عنایت حضرت حق و در سایه توجهات خاصه حضرت صاحب الزمان (عج) و تحت زعامت فرمانده معظم کل قوا و مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سالی که بر آن اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نام نهاده شده است موفق و موید باشید .