راهیابی ۶ ورزشکارقشمی به مسابقات پرورش اندام استانی

رئیس هئیت پرورش اندام شهرستان قشم گفت: ۶ نفر از ورزشکاراین منطقه به مسابقات استانی پرورش لندام (پرس سینه) که در شهرستان میناب برگزار می شود،راه یافتند.  محمدرضا قاسم نژاد رئیس هئیت پرورش اندام شهرستان قشم در گفتگو با خبرنگار قشم ازاد ؛ افزود:سه شنبه شب ۲۰ نفر از منتخبین باشگاه های قشم در ۱۲ […]

رئیس هئیت پرورش اندام شهرستان قشم گفت: ۶ نفر از ورزشکاراین منطقه به مسابقات استانی پرورش لندام (پرس سینه) که در شهرستان میناب برگزار می شود،راه یافتند.

 محمدرضا قاسم نژاد رئیس هئیت پرورش اندام شهرستان قشم در گفتگو با خبرنگار قشم ازاد ؛ افزود:سه شنبه شب ۲۰ نفر از منتخبین باشگاه های قشم در ۱۲ وزن ؛ جوانان و بزرگسالان به رقابت پرداختند که ۶ نفر از این ورزشکاران به مسابقات پرورش اندام استانی راه یافتند .

وی افزود:حمید صدیقی راد ؛ جلیل محمدی ؛ محمد حکیم جوادی ؛ حمید ریحانی ؛ فتاح رشید نیا ؛ نجم الدین ملائی ؛ منتخبین ۶ وزن ونماینده شهرستان در این دوره از مسابقات هستند .

قاسم نژاد بیان داشت: مسابقات قهرمانی  پرورش اندام استان هرمزگان روز جمعه در شهرستان میناب برگزار می شود که شهرستان قشم در این دوره از مسابقات با ۶ وزرن شرکت خواهد کرد

رئیس هئیت پرورش اندام شهرستان قشم با اشاره به توانایی ورزشکاران قشم گفت:شهرستان قشم با جوان های برومندی که دارد به امید گرفتن مدال ها های استانی راهی این دوره از مسابقات می شود.

وی اظهار داشت: دراین مسابقات فتاح رشیدی یکی از ورزشکاران معروف در این رشته که ممدال های متعدد کشوری دارد  و در وزن ۷۰ و ۷۵ کیلو مدال های رنگین را بدست اورده است در این مسایقات شرکت می کند.

رییس هیات پرورش اندام شهرستان قشم گفت: افزون بر یک هزار نفر در جزیره قشم به پرورش اندام خود مبادرت می کنند که این نشان از علاقه زیاد جوانان قشمی به این رشته است.

وی افزود:این دوره از مسابقات بین سه باشگاه سام ؛ میدان و ستارگان برگزار شد .

قاسم نژاد یادآور شد: این افراد در سه باشگاه خصوصی پرورش اندام قشم زیر نظر پنج مربی دارای کارت مربیگری صادر شده از سوی فدراسیون پرورش اندام کشور به این رشته ورزشی سالم می پردازند.

وی با اشاره به اینکه این رشته ورزشی از ۱۵سال پیش با دو مربی شامل محسن صدری رییس هیات وزنه برداری و محمد رضا قاسمی نژاد رییس هیات پرورش اندام شهرستان قشم فعال بوده است، تصریح کرد: با برگزاری دوره های مربیگری این رشته در مرکز استان، سه نفر دیگر از شهرستان قشم شامل قاسم افشار، محمد پرون و فرهاد قاسمی نژاد موفق به دریافت کارت درجه سه مربیگری از فدراسیون پرورش اندام کشور شدند.

وی تصریح کرد: شهرستان قشم دوسال متوالی نایب قهرمان جوانان استان هرمزگان شده و یکی از کرسی های داوری استان نیز پس از کسب داوری درجه دو از سوی محمدرضا قاسمی نژاد به قشم تعلق پیدا کرده است.

سایر اخبار ورزشی قشم

  • مهرام تهران حریف قشمی خود را شکست داد

    جدال استقلال زرین قشم با پرافتخارترین تیم آسیا

  • برنامه های جشنواره فرهنگی ورزشی بسیج قشم اعلام شد
  • مسابقه تنیس روی میز در قشم برگزار می شود