راهیابی هنرمند قشمی به جشنواره بین المللی رژان

راهیابی اصغر بشارتی عکاس و هنرمند قشمی به جشنواره بین المللی رژان به گزارش هرمز آنلاین به نقل از  ستاد خبری دومین جشنواره بین‌المللی عکس رژان، هیأت داوران این جشنواره از میان ۱۳ هزار و ۴۳۰ عکس رسیده از هزار و ۵۶۹ عکاس، ۱۴۱ عکس را برای ارایه در نمایشگاه پایانی دومین جشنواره بین‌المللی عکس […]

راهیابی اصغر بشارتی عکاس و هنرمند قشمی به جشنواره بین المللی رژان

به گزارش هرمز آنلاین به نقل از  ستاد خبری دومین جشنواره بین‌المللی عکس رژان، هیأت داوران این جشنواره از میان ۱۳ هزار و ۴۳۰ عکس رسیده از هزار و ۵۶۹ عکاس، ۱۴۱ عکس را برای ارایه در نمایشگاه پایانی دومین جشنواره بین‌المللی عکس رژان انتخاب کردند.

«آب» موضوعی بود که برای دومین دوره این جشنواره در نظر گرفته شد و آثار رسیده در دو بخش اصلی با موضوع آب و بخش ویژه با موضوع آبرسانی به رقابت گذاشته شدند.

اصغر بشارتی از جزیره قشم در بخش اصلی موفق به انتخاب یک اثر شد که برنامه تجلیل از این هنرمند در شهریور ماه سال جاری در گالری‌های چهارفصل خانه هنرمندان  تهران برگزار خواهد شد.

در بخش اصلی این جشنواره به ۸ عکاس برگزیده، نشان جشنواره، لوح تقدیر و ۵۰۰ یورو جایزه نقدی اهدا خواهد شد و در بخش ویژه هم به ۳ عکاس برگزیده، نشان جشنواره، لوح تقدیر و ۵۰۰ یورو جایزه نقدی اهدا می‌شود.

به تمام هنرمندانی که آثارشان برای نمایشگاه برگزیده می‌شود گواهی شرکت و کتاب نمایشگاه تعلق می‌گیرد و بابت امتیاز نمایش و چاپ آثار در کتاب و انتشارات مربوط به نمایشگاه به هر یک از آثار انتخاب شده مبلغ ۲۵ یورو پرداخت خواهد شد.