رئیس شورای شهر قشم:زمین های خاکی روستاها قدم اصلی در ورزش

رئیس شورای شهر قشم گفت: زمین های خاکی  قدم اصلی ورزش در روستاهاهستند محمد رفیع پومولوی رئیس شورای شهرقشم گفت:ورزش در جزیره ی قشم باید نصبت به توسعه تجارت رونق یابد . وی افزود: به نظر من باید فوتبال را از محلات شروع کرد و اگر زمانی فوتبال ایران قوی بود به این خاطر بود […]

رئیس شورای شهر قشم گفت: زمین های خاکی  قدم اصلی ورزش در روستاهاهستند

محمد رفیع پومولوی رئیس شورای شهرقشم گفت:ورزش در جزیره ی قشم باید نصبت به توسعه تجارت رونق یابد .

وی افزود: به نظر من باید فوتبال را از محلات شروع کرد و اگر زمانی فوتبال ایران قوی بود به این خاطر بود در محلات استعدادها شکوفا می شد.

درادامه محمدمهدی جهانبخش رئیس اداره ورزش و جوانان قشم گفت: ۷ سانتی متر مکان سرپوشیده ی ورزشی برای این شهرستان کم بوده واین کمبود استعدادهای جوانان این شهرستان را ازبین می برد .

وی با تاکید بر اینکه موضوع ورزش فقط قهرمانی و یا الزاما حضور در مراحل بالا نیست، گفت: هر یک از رشته های ورزشی در جای خود مورد توجه هستند و متناسب با شرایطی که دارند برای آنها برنامه ریزی می شود.

جهانبخش اظهار داشت: با توجه به شرایط مساعد آب و هوایی در نیم‌سال دوم در جزیره قشم برنامه‌ریزی‌های بسیار خوبی برای برگزاری امور مختلف ورزشی از قبیل مسابقات قهرمانی استان و کشوری و برگزاری همایش‌های ورزشی از قبیل ماهیگیری، پیاده‌روی و پرواز بادبادک‌ها به صورت خانوادگی صورت گرفته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان قشم افزود: ما ورزش را در جهت سلامت روحی و جسمانی جامعه می شناسیم و هر یک از رشته ها می توانند دارای جاذبه برای تعدادی از افراد جامعه باشند.