رئیس دانشگاه پیام نور قشم با خانواده شهید ذاکری دیدار کرد

به مناسبت دهه مبارک فجر رئیس دانشگاه پیام نور قشم باخانواده سردار شهید غلامشاه ذاکری دیدار کردند. دکتر زعیمی به ثمر نشستن نهال انقلاب  را مدیون خانواده شهدا دانست و اظهار داشت : مبارزه با استکبار جهانی و استقامت ملت ایران به خاطر تربیت دینی جامعه ایران بود که روح اسلام ناب در آن دمیده […]

به مناسبت دهه مبارک فجر رئیس دانشگاه پیام نور قشم باخانواده سردار شهید غلامشاه ذاکری دیدار کردند.

دکتر زعیمی به ثمر نشستن نهال انقلاب  را مدیون خانواده شهدا دانست و اظهار داشت : مبارزه با استکبار جهانی و استقامت ملت ایران به خاطر تربیت دینی جامعه ایران بود که روح اسلام ناب در آن دمیده شده بود و همانطوری که حضرت امام فرمودند ملت ایران در حال حاضر از امت رسول الله و امیر المونین برتر هستند.

وی افزود : البته امروز هم جنگ ما در برابر  ایادی استکبار تمام نشده است و جوانان دانشجوی ما در سنگر تولید علم  ادامه دهنده راه شهدا و مطیع امر ولی فقیه هستند.

رئیس دانشگاه پیام نور قشم تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران را وظیفه یکایک ملت دانست و ادامه داد : امنیت ،‌عزت و شرف کشور ما مدیون خون شهدا و صبر خانواده های آنان است و همه ما در هر پستی که هستیم بایستی برای پیشرفت کشور  ورسیدن به قله های ترقی که از آرمانها امام راحل (ره) و شهداست تلاش نمائیم.