دیدار مردمی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

حدود ۳۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم جزیره ی قشم در نهمین روز ماه مبارک رمضان  (۲۷ تیر ماه )  در یک نشست صمیمانه و چهره به چهره  با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ، مسائل و مشکلات خود را با مهندس حیدری پور در میان گذاشتند. بنا به  گزارش سایت قشم ، مدیرعامل سازمان منطقه […]

حدود ۳۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم جزیره ی قشم در نهمین روز ماه مبارک رمضان  (۲۷ تیر ماه )  در یک نشست صمیمانه و چهره به چهره  با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ، مسائل و مشکلات خود را با مهندس حیدری پور در میان گذاشتند.

بنا به  گزارش سایت قشم ، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از ساعت ۹ صبح پنجشنبه ۲۷ تیرماه ۹۲ در نشستی صمیمانه با جزیره نشینان قشم و به مدت هفت ساعت با شنیدن مسائل و مشکلات مردم دستور رسیدگی و حل مسائل مطرح شده را صادر کردند.
مباحثی نظیر ارتقاء سطح بهداشت و درمان در سطح جزیره، اشتغال، واگذاری زمین، دریافت وام، آسفالت شهرک ها، توسعه ی فضاهای آموزشی و ورزشی، بخشی از مهمترین موضوعات مطرح شده مردم در نشست چهره به چهره با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بود.
 در این نشست مردمی، معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم نیز که در سالن دیگر ساختمان مرکز بین الملل رشد قشم حضور داشتند، راه حل مشکلات مطرح شده ی مردم و دستور صادر شده توسط مهندس حیدری پور را پیگیری کردند.
از حدود ۳۰۰ نفر مراجعه کننده ۳۳درصد آمار مربوط به درخواست اشتغال، ۱۸درصد آن در خصوص زمین و مستغلات، ۲۶درصد مربوط به مساعدت مالی،۳۰ درصد آن متفرقه و ۲درصد درخواست وام بود.
سازمان منطقه آزاد قشم از اوایل هفته ی جاری در یک فراخوان گسترده از آحاد مردم جزیره ی قشم برای نشست صمیمانه با مدیرعامل این سازمان دعوت به عمل آورد.
این دومین نشست مردمی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با مردم خون گرم جزیره ی قشم بود که با هدف حل مشکلات آنان برگزار شد.