دیدار اساتید حوزه علمیه امام صادق(ع)با امام جمعه قشم

اساتید حوزه علمیه امام صادق (ع) با امام جمعه شهرستان قشم  دیدار و گفت و گو کردند. به گزارش پایگاه اطلاع هرمزانلاین ؛ رضا جوکار امام جمعه قشم در دیدار با اساتید حوزه علمیه امام صادق (ع) افزود: معلمی شغل انبیاست و از زلال وجود معلم ،نهال های تشنه دانش،درکویرنادانی سیراب می شوند. امام جمعه […]

اساتید حوزه علمیه امام صادق (ع) با امام جمعه شهرستان قشم  دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع هرمزانلاین ؛ رضا جوکار امام جمعه قشم در دیدار با اساتید حوزه علمیه امام صادق (ع) افزود: معلمی شغل انبیاست و از زلال وجود معلم ،نهال های تشنه دانش،درکویرنادانی سیراب می شوند.

امام جمعه قشم ضمن اشاره به شبهه افکنی در دین توسط دشمنان نظام اسلامی خاطرنشان کرد:دشمنان در تلاش هستند که با ایجاد شبهه افکنی در دین اسلام برخی از افراد را منحرف کنند که در اینجا وظیفه روحانیون بسیار سنگین و تاثیر گزار است.

وی افزود: آموزش، ازشئون الهی است وخداوند این ویژگی  به پیامبران واولیای پاک خویش ارزانی کرده است تا مسیر هدایت را به بشر بیاموزد وچنین شد که تعلیم و تربیت به صورت یکی از سنت های نیک آفرینش در آمد.

امام جمعه قشم خطاب به اساتید حوزه علمیه تاکید کردند: پژوهش محوری مورد اهمیت قرار گیرد و دروس را به صورت عملی آموزش دهید وبه ترویج عملی اخلاق و تربیت دینی در بین طلاب بپردازید.

وی تصریح کرد:با مطالعه وبا معلومات کافی وارد کلاس شوید و به آموخته های قبلی خو اکتفا نکنید.

بر اساس این گزارش درپایان رضا جوکار از زحمات مخلصانه اساتید حوزه تشکر کردند.