دیدار رئیس بنیاد شهید استان هرمزگان ازخانواده های شهدای قشم

اسحاق دستگزین در دیدار با خانواده شهید حسن ذاکری ضمن تقدیر از والدین شهید گفت: شهدای عملیات کربلای ۵ از جمله شجاع ترین و با تقوا ترین نیروهای رزمنده بودند و به مرحله ای رسیده بوند که جز خدا را نمی دیدند. وی افزود : ولایت پذیری و عشق به امام از خصوصیات خانواده شهداست […]

اسحاق دستگزین در دیدار با خانواده شهید حسن ذاکری ضمن تقدیر از والدین شهید گفت: شهدای عملیات کربلای ۵ از جمله شجاع ترین و با تقوا ترین نیروهای رزمنده بودند و به مرحله ای رسیده بوند که جز خدا را نمی دیدند.

وی افزود : ولایت پذیری و عشق به امام از خصوصیات خانواده شهداست و ما در طول هشت سال دفاع مقدس شاهد آن بودیم که مادران شهدا با نفس مطمئنه فرزندانشان را به جبهه اعزام می کردند و در زمان تشیع فرزندان شهیدشان با صبر زینب گونه انقلاب اسلامی و امام را یاری می دادند.

دستگزین در دیدار با فرزند شهید غلامشاه ذاکری ضمن تبریک انتخاب ایشان به عنوان شهردار قشم اظهار داشت: امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی شاهد آن هستیم که افراد نخبه علمی و متدین  در جایگاه های مختلف  منصوب می شوند و همه اینها به برکت نظام جمهوری اسلامی است  .

شهردار قشم هم در این دیدار گفت: همه ما باید تلاش کنیم تا بهترین خدمات را به مردم داشته باشیم چرا که پیشتیبان این کشور مردم هستند و ما امروز در نظامی به سر می بریم که دمکراسی و قوانین الهی توامان در حال اجراست که این در جهان بی نظیر است.

رئیس بنیاد شهید استان با خانواده شهید احمد سلامی در شهر سوزا هم دیدار کردند. دستگزین در این دیدار گفت : خانواده شهدا در هر محلی که باشند به عنوان صاحبان واقعی نظام هستند و مردم بی شک خود را مدیون خانواده های ایثار گر می دانند و این خانواده های شهدا هستند که همانند چراغی هدایت گر و نورانی بخش ملت ایران هستند.

IMG_1455

IMG_1472IMG_1464