دو عضو موظف هیات مدیره منطقه آزاد قشم معرفی شدند

 دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور دو عضو موظف هیات مدیره منطقه آزاد قشم را منصوب کرد. اکبر ترکان در دو حکم جداگانه احمد حبیبی و علی اکبر شعبانی فرد جهرمی را به عنوان اعضای جدید هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم منصوب کرد. در بخشی از احکام این دو نفر که […]

 دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور دو عضو موظف هیات مدیره منطقه آزاد قشم را منصوب کرد.

اکبر ترکان در دو حکم جداگانه احمد حبیبی و علی اکبر شعبانی فرد جهرمی را به عنوان اعضای جدید هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم منصوب کرد.

در بخشی از احکام این دو نفر که هرکدام به مدت سه سال در هیات مدیره یاد شده عضویت یافته اند، آمده است: با توجه به تجارب و سوابق جنابعالی، پیشنهاد دبیرخانه و تصویب شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی، بدینوسیله انتصاب شما به مدت سه سال به عنوان « عضو موظف هیات مدیره سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی قشم » ابلاغ می شود.

اکبر ترکان در این احکام خطاب به این دو نفر اظهار امیدواری کرده است: با اتکال به الطاف الهی، ضمن هماهنگی با سایر اعضای هیات مدیره و بهره گیری از فرصت ها و ظرفیت های موجود، در ایفای مطلوب وظایف محوله و توسعه همه جانبه منطقه آزاد تجاری – صنعتی قشم موفق و موید باشید.

استانداری ایلام، مشاور وزیر نفت، معاونت دیوان محاسبات کشور، ریاست فدراسیون بولینگ و بیلیارد و استانداری استان مرکزی در دولت نهم و دهم ازجمله سوابق علی اکبر شعبانی فرد جهرمی بوده است.

نمایندگی مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم و ابوموسی در مجلس ششم نیز از جمله سوابق احمد حبیبی است.