امروز

پنج شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۸

  ساعت

۱۴:۵۲ بعد از ظهر

دومین دوره مسابقات جام ستارگان خلیج فارس جزیره قشم به مناسبت هفته تربیت بدنی و یادمان ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان روز جمعه سوم آبان ماه در سالن تختی این شهرستان با حضور تیمهای شهرستانی بندرعباس ، بندر خمیر و جزیره قشم در قالب ۱۲باشگاه و ۲۲۲ شرکت کننده کاتا و کومیته به همت هیئت کاراته شهرستان قشم برگزار شد.

در پایان این دوره از رقابتها  تیمهای مهد ورزش قشم با  کسب ۱۰ مدال طلا و ۶ مدال نقره و ۱۹ مدال برنز مقام اول، باشگاه SKI بندرعباس با کسب ۵ مدال طلا و ۵  مدال نقره و ۹ مدال برنز مقام دوم  و باشگاه زیباشهر بندرعباس با کسب ۵ مدال طلا ، ۳ مدال نقره و ۱۴ مدال برنز مقام سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

لازم به ذکر است قضاوت این مسابقات با  همکاری کمیته داوران استان و با  حضور ۱۶ داور از بندرعباس و جزیره قشم انجام شد.

برای تمامی این عزیزان آرزوی موفقیت داریم.

نتایج کلی باشگاهی
۱- باشگها مهد ورزش قشم ۱۰  مدال طلا – ۶ مدال  نقره و ۱۹ مدال برنز

۲- باشگاه SKI –  شش مدال طلا – ۵ مدال نقره و ۹ مدال برنز

۳- باشگاه زیباشهر ۵ مدال طلا – ۳ مدال نقره و ۱۴ مدال برنز

۴- باشگاه اتحاد میران ۵ مدال طلا – ۱ مدال نقره و ۵ مدال برنز

۵- باشگاه نفت ۴ مدال طلا – ۷  مدال نقره و ۶ مدال برنز

۶- باشگاه شهدای ۴۰۰ – چهار مدال طلا – ۶ مدال نقره و ۱۴ مدال برنز

۷- باشگاه استقلال درگهان ۴ مدال طلا – ۱ مدال نقره و ۳ مدال برنز

۸- نگین خلیج فارس ۲ مدال طلا – ۳ مدال  نقره و ۱ مدال برنز

۹- باشگا ستاره سرخ ۲ مدال طلا – ۱ مدال نقره و ۱ مدال برنز

۱۰- باشگاه مخابرات ۱ مدال طلا – ۴ مدال نقره و ۱ مدال برنز

۱۱- باشگاه آلیک قشم ۱ مدال طلا – ۱ مدال نقره و ۴ مدال برنز

۱۲- باشگاه بندرخمیر ۱ مدال برنز

نتایج انفرادی مسابقات کومیته انفرادی

در وزن ۸۰ کیلوگرم رده سنی امید و بزرگسال
محمد رضا سالارپور از باشگاه شهدای ۴۰۰ دستگاه مقام اول
کاظم سلمانی از باشگاه نفت ستاره خلیج فارس مقام دوم
پوریا گلستانی از باشگاه آلیک مقام سوم
مسلم باقر زاده از باشگاه نفت ستاره خلیج فارس مقام سوم مشترک

در وزن ۷۰ کیلوگرم رده سنی امید و بزرگسال
علی مختاری فر از باشگاه آلیک مقام اول
رضا کریمی از باشگاه شهدای ۴۰۰ دستگاه مقام دوم
محمود سلمان پور از باشگاه نفت ستاره خلیج فارس مقام سوم
کیوان میری از باشگاه شهدای ۴۰۰ دستگاه مقام سوم مشترک

در وزن ۶۷ – کیلوگرم رده سنی ۸۲-۸۱
ابراهیم امامدادی از باشگاه میران مقام اول
مهدی محمدیان از باشگاه نفت ستاره خلیج فارس مقام دوم
یاشار نژاد مهدوی از باشگاه شهدای ۴۰۰ دستگاه مقام سوم

در وزن ۵۲ – کیلوگرم رده سنی ۸۳-۸۴
علی رضا ویسی احمد وند از باشگاه استقلال درگهان مقام اول
حبیب الله رمضانی رودان از باشگاه استقلال درگهان مقام دوم
محمد امین خاکساری از باشگاه زیبا شهر مقام سوم
مهدی ملاح از باشگاه نفت ستاره خلیج فارس مقام سوم مشترک

در وزن ۴۰ +کیلوگرم رده سنی ۸۸-۸۶
علی پاشنگ از باشگاه استقلال درگهان مقام اول
ابوالفضل امامدادی از باشگاه نگین خلیج فارس مقام دوم
یاشار هنری از باشگاه استقلال درگهان مقام سوم
ماردین علیمرادی از باشگاه مهد ورزش مقام سوم مشترک

در وزن ۵۷ – کیلوگرم رده سنی ۸۱-۸۲
محمد امین زمانی از باشگاه نفت ستاره خلیج فارس مقام اول
رامین غلامی از باشگاه مخابرات بندرعباس مقام دوم
امیر قاسم دیوان زاده از باشگاه آکادمی SKI مقام سوم
علی یاری از باشگاه مخابرات مقام سوم مشترک

در وزن ۶۳ – کیلوگرم رده سنی ۸۴-۸۳
محمد نجفی نژاد از باشگاه استقلال درگهان مقام اول
عرشیا خداشناس از باشگاه زیبا شهر مقام دوم
محمد رضا میرانی از باشگاه استقلال درگهان مقام سوم
کامیار زند اقطایی از باشگاه استقلال درگهان مقام سوم مشترک

در وزن ۴۵ + کیلوگرم رده سنی ۸۶-۸۳ الف
علی اصغر رئیسی زاده از باشگاه اتحاد میران مقام اول
طاها امامدادی از باشگاه نگین خلیج فارس مقام دوم
آیدین طهماسبی از باشگاه مهد ورزش مقام سوم
امیر حسین بارانی از باشگاه آکادمی SKI مقام سوم مشترک

در وزن ۴۵ + کیلوگرم رده سنی ۸۶-۸۳ ب
حافظ رشیدی از باشگاه زیبا شهر مقام اول
محمد مهدی بارانی از باشگاه آکادمی SKI مقام دوم
علی رضا زارعی از باشگاه آلیک مقام سوم
امیر ارسلان احراری از باشگاه مهد ورزش مقام سوم مشترک

در وزن ۳۵ – کیلوگرم رده سنی ۸۹-۸۷ قهوه ای مشکی
محمد حسین قنبری پور از باشگاه نگین خلیج فارس مقام اول
ایلیا خدادادی از باشگاه نفت ستاره مقام دوم
محمد امین حیدری از باشگاه مهد ورزش مقام سوم
امیر محمد محسنی فر از باشگاه شهدا ۴۰۰ دستگاه مقام سوم مشترک

در وزن ۴۵ – کیلوگرم رده سنی ۸۶-۸۵
مهدی مختاری فرد از باشگاه مهد ورزش مقام اول
علی رضا زیبایی از باشگاه اتحاد میران مقام دوم
خشایار نژاد مهدوی از باشگاه شهدا ۴۰۰ دستگاه مقام سوم
حسام سالاری از باشگاه شهدا ۴۰۰ دستگاه مقام سوم مشترک

در وزن ۴۰ – کیلوگرم رده سنی ۸۶-۸۵
طاها محمدی از باشگاه آکادمی SKI مقام اول
امیر حسین سجودی از باشگاه نگین خلیج فارس مقام دوم
محمد علی محمدی نصیرایی از باشگاه مهد ورزش مقام سوم
آرشام مرشد زادگان از باشگاه آکادمی SKI مقام سوم مشترک

در وزن ۴۷ – کیلوگرم رده سنی ۸۴-۸۳
علی سیاه کمری از باشگاه زیبا شهر مقام اول
امیر عباس حمزه از باشگاه مخابرات مقام دوم
علی رضا تیموری از باشگاه مهد ورزش مقام سوم
امیر مهدی سام پور از باشگاه نگین خلیج فارس مقامسوم مشترک

در وزن ۴۵ + کیلوگرم رده سنی ۸۷-۸۸
مهدی جعفری از باشگاه آکادمی SKI مقام اول
مهران بیگ مرادی از باشگاه آکادمی SKI مقام دوم
کوروش جلیلی از باشگاه میران مقام سوم
سبحان توکلی از باشگاه زیبا شهر مقام سوم مشترک

در وزن ۳۵ – کیلوگرم رده سنی ۸۶-۸۵
علی ایوان زاده از باشگاه آکادمی SKI مقام اول
امیر علی زندانی از باشگاه مهد ورزش مقام دوم
مازیار نژاد مهدوی از باشگاه شهدا ۴۰۰ دستگاه مقام سوم
محمد صادقی از باشگاه مهد ورزش مقام سوم مشترک

در وزن ۴۰ – کیلوگرم رده سنی ۸۸-۸۷
طاها عیدانی از باشگاه مهد ورزش مقام اول
توحید صالحی از باشگاه ستاره سرخ مقام دوم
صدرا غلام زاده از باشگاه زیبا شهر مقام سوم
امیر سالار عطار ساحلی از باشگاه مهد ورزش مقام سوم مشترک

در وزن ۴۰ – کیلوگرم رده سنی ۸۸-۸۷
مصطفی محمدی از باشگاه میران مقام اول
محمد طاها شاهد منفرد از باشگاه مهد ورزش مقام دوم
محمد هادی ایران پور از باشگاه آکادمی SKI مقام سوم
آرمین درع از باشگاه شهدا ۴۰۰ دستگاه مقام سوم مشترک

در وزن ۳۵ – کیلوگرم رده سنی ۸۸-۸۷
سینا بهرامی از باشگاه نفت ستاره خلیج فارس مقام اول
طاها پور عباسی از باشگاه ستاره سرخ درگهان مقام دوم
علی رضا رئیسی زاده از باشگاه میران مقام سوم
عرشیا قاسمی از باشگاه زیبا شهر مقام سوم مشترک

در وزن ۳۵ – کیلوگرم رده سنی ۸۸-۸۷
ابوالفضل احترامی از باشگاه زیبا شهر مقام اول
امیر حسین سالار پور از باشگاه زیبا شهر مقام دوم
طاها سحاب نژاد از باشگاه میران مقام سوم
پوریا ذاکری از باشگاه مهد ورزش مقام سوم مشترک

در وزن ۳۰ – کیلوگرم رده سنی ۸۹-۸۷ قهوه ای مشکی
هیرسا هنری از باشگاه استقلال درگهان مقام اول
محمد یاسین پای فشرده از باشگاه مهد ورزش مقام دوم
نیما معتمدی از باشگاه شهدا ۴۰۰ دستگاه مقام سوم
نوید معتمدی از باشگاه شهدا ۴۰۰ دستگاه مقام سوم مشترک

در وزن ۳۰ – کیلوگرم رده سنی ۸۸-۸۷
علی زارعی از باشگاه میران مقام اول
یاسین جمالی فر از باشگاه نفت مقام دوم
مهدی بیگ مرادی از باشگاه آکادمی SKI مقام سوم
سعید محمدی از باشگاه مهد ورزش مقام سوم مشترک

در وزن ۳۰ – کیلوگرم رده سنی ۸۹-۸۷ قهوه ای مشکی
ایلیا سجودی از باشگاه نگین خلیج فارس مقام اول
امیر رضا هاشمی پور از باشگاه شهدا ۴۰۰ دستگاه مقام دوم
امیر محمد عبدلی از باشگاه شهدا ۴۰۰ دستگاه مقام سوم

در وزن ۴۰ – کیلوگرم رده سنی ۸۹-۹۰
دانیال حمزه از باشگاه مخابرات مقام اول
امیر مهدی اکبری از باشگاه مخابرات مقام دوم
علی حیدری از باشگاه مهد ورزش مقام سوم
مهدی مرادی از باشگاه نفت ستاره خلیج فارس مقام سوم مشترک

در وزن ۳۰ – کیلوگرم رده سنی ۸۸-۸۷
سدیف سرودی از باشگاه مهد ورزش مقام اول
محمد رسول احمد زاده از باشگاه آکادمی SKI مقام دوم
یاشار اسفند فر از باشگاه زیبا شهر مقام سوم
محمد متین کریمی از باشگاه آکادمی SKI مقام سوم مشترک

در وزن ۳۰ – کیلوگرم رده سنی ۸۸-۸۷
علی فخاری از باشگاه مهد ورزش مقام اول
یحیی تاجیک از باشگاه آلیک مقام دوم
مهدی رضی سروری از باشگاه میران مقام سوم
امیر علی معصومی از باشگاه مهد ورزش مقام سوم مشترک

در وزن ۳۵ – کیلوگرم رده سنی ۸۹-۹۱
علی رضا ساز نوروز از باشگاه شهدای ۴۰۰ دستگاه مقام اول
امیر علی ولی نژاد از باشگاه نفت مقام دوم
آرین باقر زاده از باشگاه بندر خمیر مقام سوم
مهدی بمانی از باشگاه میران مقام سوم مشترک

در وزن ۳۰ – کیلوگرم رده سنی ۸۹-۹۱
مهدی دریا هنروری از باشگاه آکادمی SKI مقام اول
محمد مهدی ناکوزاده از باشگاه آکادمی SKIمقام دوم
طاها کریم خانی از باشگاه مهد ورزش مقام سوم
مجتبی دژآباد از باشگاه شهدای ۴۰۰ دستگاه مقام سوم مشترک

در وزن ۳۰ – کیلوگرم رده سنی ۸۹-۹۱
محمد رفیع ناصری از باشگاه مهد ورزش مقام اول
محمد مهدی شرفی اصل از باشگاه نفت مقام دوم
محمد صالح جهانگیری از باشگاه نفت مقام سوم
عرفان سیاه کمری از باشگاه زیبا شهر مقام سوم مشترک

در وزن ۲۵ – کیلوگرم رده سنی ۸۹-۹۱
بابک زارعی از باشگاه آکادمی SKI مقام اول
سینا سالاری از باشگاه نفت مقام دوم
ایلیا خلیلی از باشگاه ستاره سرخ مقام سوم
کیان مهر فرهمندیان از باشگاه آکادمی SKI مقام سوم مشترک

در وزن ۲۵ – کیلوگرم رده سنی ۸۹-۹۱
یاشار امامدادی از باشگاه میران مقام اول
سپهر محمودی از باشگاه مخابرات مقام دوم
محمد امین ملکی زاده از باشگاه آلیک مقام سوم
سینا ناظری قشمی از باشگاه مهد ورزش مقام سوم مشترک

در وزن ۲۳ – کیلوگرم رده سنی ۹۱-۹۲
محمد متین خورشید پور از باشگاه شهدای ۴۰۰ دستگاه مقام اول
محمد مهدی اسلامی از باشگاه شهدای ۴۰۰ دستگاه مقام دوم
یاشار صالحی از باشگاه آلیک مقام سوم
امیر مهدی ناکو زاده از باشگاه آکادمی SKI مقام سوم مشترک

در وزن ۱۹ – کیلوگرم رده سنی ۹۱-۹۲
سام بهرامی از باشگاه آکادمی SKI مقام اول
مهیار قاسمی از باشگاه آکادمی SKI مقام دوم
ایلیا بازیاری از باشگاه مهد ورزش مقام سوم
امیر مهدی ناکو زاده از باشگاه آکادمی SKI مقام سوم مشترک

بخش کاتا انفرادی
رده سنی ۹۰-۸۹ کمربند رنگی
محمد رفیع ناصری از باشگاه مهد ورزش مقام اول
نیکان رضایی از باشگاه نفت ستاره مقام دوم
محمد رضا مهدی زاده از باشگاه زیبا شهر مقام سوم
احمد رضا خدادادی از باشگاه زیبا شهر مقام سوم مشترک

رده سنی ۹۲-۹۰ کمربند رنگی
میکائیل حیدری از باشگاه مهد ورزش مقام اول
محمد فاضل پالیک از باشگاه شهدای ۴۰۰ دستگاه مقام دوم
علی رضا صغیری از باشگاه زیبا شهر مقام سوم
علی حیدری از باشگاه مهد ورزش مقام سوم مشترک

رده سنی ۸۷-۸۸ کمربند رنگی
ارشیا قاسمی از باشگاه زیبا شهر مقام اول
محمد امین حیدری از باشگاه مهد ورزش مقام دوم
مهدی خاکشور از باشگاه زیبا شهر مقام سوم
سبحان توکلی از باشگاه زیبا شهر مقام سوم مشترک

رده سنی ۸۷-۸۸ کمربند رنگی
سدیف سرودی از باشگاه مهد ورزش مقام اول
رضا محمودی از باشگاه شهدای ۴۰۰ دستگاه مقام دوم
سعید محمدی از باشگاه مهد ورزش مقام سوم
رضا فیروزی از باشگاه مهد ورزش مقام سوم مشترک

رده سنی ۸۷-۸۸ کمربند رنگی
متین پالیک از باشگاه شهدای ۴۰۰ دستگاه مقام اول
محمد طاها شاهد منفرد از باشگاه مهد ورزش مقام دوم
توحید صالحی از باشگاه ستاره سرخ مقام سوم
سپهر طارمی از باشگاه مهد ورزش مقام سوم مشترک

رده سنی ۸۶-۸۵ کمربند رنگی
امیر ارسلان احراری از باشگاه مهد ورزش مقام اول
محمد صادقی از باشگاه مهد ورزش مقام دوم
حسام سالاری از باشگاه شهدای ۴۰۰ دستگاه مقام سوم
سبحان صلح جو از باشگاه زیبا شهر مقام سوم مشترک

رده سنی ۸۱-۸۴ کمربند رنگی
محمد رضا آوازی از باشگاه زیبا شهر مقام اول
علی فرخیان از باشگاه زیبا شهر مقام دوم
علی سیاه کمری از باشگاه زیبا شهر مقام سوم
حافظ رشیدی از باشگاه زیبا شهر مقام سوم مشترک

رده سنی ۸۷-۸۸ کمربند رنگی
آرین ناصری از باشگاه نفت مقام اول
امیر علی پالیک از باشگاه شهدای ۴۰۰ دستگاه مقام دوم
نیما فتحیان از باشگاه شهدای ۴۰۰ دستگاه مقام سوم
یاسین جمالی فرد از باشگاه نفت ستاره مقام سوم مشترک

لینک خبر : https://hormozonline.ir/?p=31805
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی