دولت در خصوص پل خلیج فارس پای کار باشد

امام جمعه قشم :دولت کنونی همانند دولت قبل پای کار باشد و پروژه را در دست گرفته به پیش ببرد و یا با توجه به اعلام آمادگی سازمان منطقه آزاد قشم، پروژه پل خلیج فارس را به این بخشآ واگذار و از هدر رفت سرمایه جلوگیری نماید. امام جمعه قشم در خطبه های نماز جمعه […]

امام جمعه قشم :دولت کنونی همانند دولت قبل پای کار باشد و پروژه را در دست گرفته به پیش ببرد و یا با توجه به اعلام آمادگی سازمان منطقه آزاد قشم، پروژه پل خلیج فارس را به این بخشآ واگذار و از هدر رفت سرمایه جلوگیری نماید.

امام جمعه قشم در خطبه های نماز جمعه شهرستان گفت: از جمله وظایف مهم و همگانی، شناساندن تارخ انقلاب به نسل جدید است که بزرگترها باید حلقه ی وصل مابین تاریخ انقلاب و نسل جوان باشند.

حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار با اشاره به سالروز بازگشت امام راحل و بیانات ایشان انقلاب اسلامی ایران را نتیجه ی انقلاب درونی ملت دانست و افزود: اسلامی بودن، اعتقاد و حضور مردم در لوای رهبری الهی که اصل و سازنده ی دو رکن اول است، از عوامل تحقق انقلاب می باشد.

وی انقلاب اسلامی ایران را بزرگترین نعمت الهی در عصر حاضر عنوان و ادامه داد: حفظ این نعمت الهی مستلزم شکرانه، که همان قدردانی بواسطه شناختن و شناساندن است.

امام جمعه شهرستان، شناخت انقلاب و استقامت تا به هنگام تحقق آرمان ها را اولین وظیفه، و  شناساندن تاریخ آن  به نسل جدید را بعنوان دومین وظیفه ی مهم و همگانی معرفی و تاکید کرد: بزرگترها باید حلقه ی وصل مابین تاریخ انقلاب و نسل جوان بشوند.

وی، حرکت بسیار بزرگ و موثر در منطقه، بهره برداری از طرح عظیم بانکرینگ برای سوخت رسانی به کشتی های عبوری از خلیج فارس را از مصادیق اقتصاد مقاومتی و فرصتی برای اشتغال جوانان شهرستان عنوان کرد و با  قدردانی از سازمان منطقه آزاد قشم، مسئولین و سرمایه گذاران این طرح،  در ادامه به پروژه پل خلیج فارس اشاره و خطاب به دولت و مسئولین دولتی گفت: دولت کنونی همانند دولت قبل پای کار باشد و پروژه را در دست گرفته به پیش ببرد و یا با توجه به اعلام آمادگی سازمان منطقه آزاد قشم، پروژه پل خلیج فارس را به این بخشآ واگذار و از هدر رفت سرمایه جلوگیری نماید.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار با موضع گیری نسبت به مختومه شدن پرونده سقوط جرثقیل در مکه، با ناعادلانه خواندن این رای، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران، حج با خفت را نخواهد پذیرفت و عربستان باید ضمن تکریم و حفظ عزت ملی ایران، می بایست عدم تکرار وقایع گذشته را تضمن نماید.