دولت از ازدواج و اشتغال جوانان حمایت کند

امام جمعه قشم در خطبه های نماز جمعه این هفته قشم گفت : تقوا و دین داری جوانان باعث شد تا کشور در عرصه های مختلف بتواند پیشرفت کند و همانطور که رهبر معظم انقلاب گفتند لوازم تعالی جوانان در جامعه عبارتند از تحصیل ، تهذیب و ورزش و با عمل کردن به این توصیه […]

امام جمعه قشم در خطبه های نماز جمعه این هفته قشم گفت : تقوا و دین داری جوانان باعث شد تا کشور در عرصه های مختلف بتواند پیشرفت کند و همانطور که رهبر معظم انقلاب گفتند لوازم تعالی جوانان در جامعه عبارتند از تحصیل ، تهذیب و ورزش و با عمل کردن به این توصیه نیروی متعهد ، متخصص و با نشاط برای جامعه تربیت می شود.

وی  لزوم حمایت دولت از جوانان را خواستار شد و بیان داشت: مسئولین باید به فکر جوانان باشند و با پرداخت وام   امر ازدواج و اشتغال آنان را تسهیل کنند وی ادامه داد مدتی است که وام ازدواج پرداخت نمی شود و این مشکلاتی را برای جوانان به وجود آورده است که دولت محترم در این زمینه اقدام نماید.

حجت الاسلام جوکار با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مراسم بزرگداشت رحلت امام (ره) اظهار داشت : دشمنان تلاش می کنند تا صدای انقلاب اسلامی را خاموش کنند اما ملتهای آزادی خواه حقیقت انقلاب را دریافته اند و بر  طرفداران آن هر روز  افزوده می شود.

وی افزود :  انجام انتخابات در سوریه و برگزیده شدن بشار اسد با ۸۸ درصد آرا به کشورهای مستکبر نشان داد که ملت سوریه به استقلال فکری ، فرهنگی و سیاسی رسیده اند و این از برکات انقلاب اسلامی در منطقه است.

امام جمعه قشم  ؛ ایمان به خدا ،  وجود رهبری حکیمانه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله) و ایستادگی مردم در طول ۳۵ سال را رمز ماندگاری انقلاب اسلامی عنوان کرد و خاطر نشان کرد : امروز رهبری مقام معظم رهبری برای بسیاری از حاکمان کشورهای اسلامی مایهه مباهات و افتخار است و  ایستادگی رهبر ایران در مقابل کشورهای مستکبر الگویی برای آزادی خواهان جهان شده است.

حجت الاسلام جوکار با انتقاد از برخی کشورهای منطقه که در رشد گروه های تکفیری دست دارند گفت : ما گروه های تکفری را از مسلمانان نمی دانیم و به این کشورها اعلام می کنیم که این گروه ها به زودی به عنوان یک مشکل اساسی برای آنها خواهند بود که هدف آن مبارزه با اساس اسلام می باشد.