دفتـر رسانـه ای سـازمان مـنطقه آزاد قـشم افتتاح شد

دکتر احمد حبیبی در آئین افتتاح دفتر رسانه ای قشم  با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار به فعالان رسانه ای قشم، گفت: معتقدم خبرنگاران می توانند با نگاه تیزبینانه خود با ظریف ترین شیوه کاری اما با قدرت تمام مسائل و اتفاقات را در همه جا و بدون چشم […]

دکتر احمد حبیبی در آئین افتتاح دفتر رسانه ای قشم  با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار به فعالان رسانه ای قشم، گفت: معتقدم خبرنگاران می توانند با نگاه تیزبینانه خود با ظریف ترین شیوه کاری اما با قدرت تمام مسائل و اتفاقات را در همه جا و بدون چشم پوشی منعکس کنند.
به گفته قائم مقام سازمان منطقه آزاد قشم، خبرنگاران فعال در این جزیره با پیگیری های مستمر خود در سطوح مختلف اعم از سازمان منطقه آزاد و ادارات و نهادها می توانند مانع از بروز مشکلات کوچک و تبدیل آن به دردسرهای بزرگ شوند.
وی اظهار کرد: هدف همه ما با توجه به ظرفیت های فراوان قشم در حوزه های مختلف، توسعه همه جانبه این جزیره از طریق تعامل و نظر مشترک است و در این مسیر از دیدگاه همه دلسوزان و افراد توانمند بویژه خبرنگاران استفاده خواهیم کرد.
حبیبی تاکید کرد: آینده بسیار درخشانی پیش روی جزیره قشم است و همه ما و مجموعه  فعالان رسانه ای قشم برای حرکت در این مسیر وظیفه سنگینی بعهده داریم.

وی افزود : با تبلیغات صحیح و گسترده می توان توجه سرمایه گذاران بخش خصوصی اعم از داخلی و خارجی را برای حضور در بخش های مختلف سرمایه گذاری در بخش های صنعتی، گردشگری و خدماتی قشم جلب کرد.

دفتر رسانه ای قشم همزمان با ۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار ایرنا و با حضور دکتر احمد حبیبی قائم مقام سازمان منطقه آزاد قشم، محمد دهقانی مدیر اطلاعات و املاک سازمان، عبدالعلی پور اشرف سرپرست بندر شهید رجایی و جامعه خبرنگاران قشم در محل این دفتر در مجتمع خلیج فارس افتتاح شد.

بنا بر این گزارش از سایت انگلیسی سازمان منطقه آزاد قشم هم همزمان با روز خبرنگار و راه اندازی دفتر رسانه ای جزیره قشم، رونمایی شد.

سید علی علوی سرپرست این اداره کل، هدف از راه اندازی سایت انگلیسی را معرفی قشم به سرمایه گذاران خارجی عنوان کرد.
وی افزود: قشم از ظرفیت بالایی در صنایع مختلف از جمله نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی و نیز تجارت و بازرگانی و موارد دیگر برخوردار است که سایت انگلیسی سازمان منطقه آزاد قشم می تواند با معرفی پتانسیل های مربوط به هر بخش و در قالب اخبار، زمینه جذب بیشتر سرمایه گذاران خارجی در این منطقه را فراهم کند.
به گفته علوی، معرفی قوانین و مقررات سازمان منطقه آزاد قشم از طریق اخبار انگلیسی نیز سرمایه گذاران خارجی را با برنامه های حمایتی این سازمان آشنا می کند.
دکتر احمد حبیبی قائم مقام سازمان منطقه آزاد قشم نیز از رونمایی سایت انگلیسی و نیز “بانک ایده” توسط اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان یک حرکت مثبت یاد و از تللاشگران آن نیز تقدیر کرد.