دعوت فرماندار قشم برای حضور پرصلابت مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان

فرماندار قشم با صدور پیامی از عموم مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان برای حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت نمود.در این پیام آمده است : انقلاب اسلامی ایران ثمره رهبری حضرت امام خمینی (ره ) و اراده مردمی همیشه در صحنه است. دستاوردهای ۴۰ ساله جمهوری اسلامی ایران نتیجه حضور مردم و تلاش کارگزاران نظام […]

فرماندار قشم با صدور پیامی از عموم مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان برای حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت نمود.در این پیام آمده است :

انقلاب اسلامی ایران ثمره رهبری حضرت امام خمینی (ره ) و اراده مردمی همیشه در صحنه است.
دستاوردهای ۴۰ ساله جمهوری اسلامی ایران نتیجه حضور مردم و تلاش کارگزاران نظام اسلامی در راستای تحقق منویات رهبران حکیم انقلاب در طول این دوران بوده است.
یوم الله سیزدهم آبانماه یکی از سرنوشت سازترین بزنگاه‌های تاریخ ساز کشور است که سه واقعه مهم را در قلب خود جای داده است.
وقایعی که هر یک به تنهایی نقشی موثر و غیرقابل انکار پیشبرد نظام داشته است؛ تبعید امام خمینی (ره ) به ترکیه، شهادت جمعی از دانش آموزان و دانشجویان در دانشگاه تهران توسط ماموران شاه و نیز تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام که حقیقتا دومین انقلاب ملت ایران اسلامی است، رخدادهای سرنوشت سازی بود که بسیاری از معادلات و برنامه های پیرامون متاثر ساخت و پایه های نظام را استحکام بخشید.
اینک در آستانه این روز شکوهمند، دنیا از یک سو شاهد تحرکات غیر قانونی و قلدرمابانه رئیس جمهور تاجر مسلک آمریکا است و از سوی دیگر فعالیت صلح آمیز و مبتنی بر عرف دیپلماتیک نظام جمهوری اسلامی ایران را پیش چشم دارد که با تکیه بر پشتوانه ملتی مصمم و رهبری آگاه از همه ظرفیت های ممکن برای پاسداشت مصالح کشور خود حرکت می کند.
بدون شک حضور مردم در صحنه های داخلی و همراهی با برنامه های نمایندگان اجرایی خود، اهرمی مطمئن و قابل اتکا برای نشان دادن اشتراک نظر ملت_ دولت و اتخاذ تصمیم درست برای بهبود شرایط عمومی خواهد بود.
اینجانب ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان از مردم شریف شهرستان قشم برای شرکت در راهپیمایی این روز سرنوشت ساز دعوت می نمایم.
علیرضا نصری
فرماندار شهرستان قشم
۱۲ آبان ۱۳۹۷