دعوت اساتید دانشگاه های هرمزگان برای حضور مردم در راهپیمایی روز قدس

سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان به مناسبت روز قدس  ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد : بسم الله الرحمن الرحیم قُل لِّلَّذِینَ کَفَرُوا سَتُغْلَبُونَ وَتُحْشَرُونَ إِلَىٰ جَهَنَّمَ وَبِئْسَ الْمِهَادُ. آل عمران (١٢) به کافران بگو : به زودى شکست مى خورید […]

سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان به مناسبت روز قدس  ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد :

بسم الله الرحمن الرحیم
قُل لِّلَّذِینَ کَفَرُوا سَتُغْلَبُونَ وَتُحْشَرُونَ إِلَىٰ جَهَنَّمَ وَبِئْسَ الْمِهَادُ. آل عمران (١٢)
به کافران بگو : به زودى شکست مى خورید و به سوى دوزخ محشور مى شوید ، و آن بد آرامگاهى است.

“روز قدس نشان دهنده ی صف بندی حق و باطل، صف بندی عدل در برابر ظلم است. روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز امت اسلامی است”. مقام معظم رهبری

درحالیکه بیش از نیم قرن از اشغال سرزمین فلسطین توسط رژیم صهیونیستی می گذشت و مستکبران عالم استیلای بیشتری بر جهان اسلام پیدا می کردند و فریاد پراکنده مظلومان هم راه به جایی نمی برد تا اینکه بزرگترین زلزله سیاسی قرن به وقوع پیوست و در میان بهت و حیرت قطب های قدرت جهانی انقلاب اسلامی در ایران به پیروزی رسید و طومار یکی از مهمترین وابستگان آنها در این منطقه مهم درهم پیچیده شد. گفتمان پیروز، گفتمانی بود برگرفته از عمق دینی و با همراهی صمیمانه و فداکارانه ملت که ایده هایی در طراز جهانی ارائه نمود.
یکی از مهمترین آرمان های این انقلاب زیر سؤال بردن مشروعیت اسرائیل بود.
امام خمینی به عنوان پرچم دار مبارزه با ظلم در ابتکاری هوشمندانه آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نام نهادند و این روز را به عنوان روزمقابله مستضعفان با مستکبران عالم معرفی کرد تا کسی نتواند مسئله فلسطین را به فراموشی بسپارد.
آنچه امروز به وضوح قابل مشاهده است، تضعیف این قدرت پوشالی و شکست در سه زورآزمایی مهم در سالهای اخیر است و در مقابل، خودباوری جریان مقاومت و احساس باارزش پیروزی است.
برآوردهای جهانی حاکی از محو رژیم جعلی تا ربع قرن آینده است.
آنچیزی که رهبر انقلاب اسلامی نیز فرمودند: اسرائیل ٢۵ سال آینده را نخواهد دید.
ما اساتید بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان هرمزگان ضمن قدردانی از فرزندان برومند و شیرمردان سپاه پاسداران برای ارتقای سطح اقتدار و امنیت انقلاب اسلامی و ستاندن انتقامی سخت از تروریست های زبون و حامیان انها در جهان و منطقه، از همه مردم آگاه ایران به ویژه جامعه دانشگاهی برای حضور در راهپیمایی حداکثری روز دشمن شکن قدس دعوت می کنیم و در کنار آحاد ملت ایران با آرمان های شهداء و امام راحل عظیم الشأن در مبارزه با استکبار و آزادی کامل قدس شریف، مجدداً بیعت می نماییم.

سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان