دشمنی آمریکایی‌ها در برجام به کسانی که چشم به کمک آمریکا داشتند اثبات شد

محمدرضا منصوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به بدعهدی آمریکا در برجام اظهار داشت: بدعهدی آمریکا نشان داد که آمریکا قابل اعتماد نیست و ما می‌توانیم در مجامع بین‌المللی شکایت خودمان را اعلام کنیم و پیگیر باشیم تا آمریکا را در ۱+۵ از بقیه جدا کنیم و بقیه با توجه به […]

محمدرضا منصوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به بدعهدی آمریکا در برجام اظهار داشت: بدعهدی آمریکا نشان داد که آمریکا قابل اعتماد نیست و ما می‌توانیم در مجامع بین‌المللی شکایت خودمان را اعلام کنیم و پیگیر باشیم تا آمریکا را در ۱+۵ از بقیه جدا کنیم و بقیه با توجه به بدعهدی آمریکا متوجه این باشند که اگر می‌خواهند اعتبار خود در دنیا را از دست ندهند باید به‌نوعی رابطه را برقرار کنند و پیگیر باشند.

وی افزود: آن موقع است که مردم دنیا قضاوت می‌کنند، در شرایط کنونی باید به‌فکر توانمندسازی و تقویت خود باشیم و بتوانیم با تولید خوب روی پای خود بایستیم و هیچ‌گاه وابسته به کشوری مانند آمریکا نباشیم و امیدی به آن نبندیم.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امیدواریم که این مهم اتفاق بیفتد و تحریم‌ها سبب خیری باشد البته همین‌طور هم بوده زیرا سبب شده است ما بیشتر در خودکفا بودن تلاش کنیم و اگر روزی نفت‌مان تمام شد بتوانیم حرفی برای گفتن در دنیا داشته باشیم.

منصوری بیان کرد: تا در بهره‌وری که نیاز به کار و جدیت و تلاش زیاد است بتوانیم با بهره‌وری خوب، کالاهای خوب، کیفیت بالا و صادرات با شرایط سخت مقابله کنیم و تحریم‌ها مقدمه‌ای برای حرکت در این مسیر بود تا مسئولان به این فکر بیفتند که باید روزی خودشان را قوی کنند.

وی ادامه داد: مهم‌ترین دستاوردی که برجام داشت این بود که همه مردم به‌ویژه آنهایی که فکر می‌کردند ممکن است از آمریکا کمکی نصیب کشور شود فهمیدند که آمریکایی‌ها دشمن ایران هستند و می‌مانند.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بنابراین بدعهدی آمریکا برای همه مردم دنیا و افرادی که در مجامع بین‌المللی هستند می‌تواند هشداری باشد که این کشور هرگز قابل اعتماد نبوده و نیست.

انتهای پیام/