امروز

سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۵:۰۹ بعد از ظهر

 امام جمعه موقت جزیره هرمز گفت: دستگاه قضایی کشور نقش مهمی در اجرای عدالت و مبارزه با فساد داشته که در این راه پیروز و سربلند بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت السلام عبدالحمید گلزاری در خطبه های نماز جمعه این هفته جزیره هرمز با اشاره به سالروز حمله آمریکا به هواپیمای مسافربری ایران در سال ۶۷ و شهادت ۲۸۹ مسافر بی گناه اظهار داشت: باید در دنیا پرده از چهره تزویرگر آمریکا برداشته شود و به این جنایتکاران اجازه داده نشود تا راجع به حقوق بشرحرف بزند.

امام جمعه موقت هرمز افزود: امروز این مدعیان دروغین حقوق بشر می گویند ایران اسلامی نقض کننده حقوق بشر است در صورتی که ملت ایران با انقلاب خود چالش عظیم استکبار ستیزی و دفاع از مظلومان را برای جهانیان ایجاد کردند.

حجت السلام گلزاری با گرامیداشت هفته قوه قضایه گفت: شهید بهشتی و یارانش جزو انسان های وارسته بودند که به دست دشمن کور به شهادت رسیدند. دستگاه قضایی کشور نقش مهمی در اجرای عدالت و مبارزه با فساد داشته که در این راه پیروز و سربلند بوده است.

گلزاری  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره توضیح مفهوم «آتش به اختیار»، یادآور شد: پیش از انقلاب نیز همواره نیروهای مردمی در کارهای فرهنگی به این شکل عمل کرده و منتظر بودجه و یا دستور خاصی نبودند.

امام جمعه هرمز  با بیان اینکه برای انجام کار فرهنگی باید مجموعه های دولتی و مردمی هماهنگ با هم کار کنند، افزود: باید عرصه های فرهنگی شناسایی شده و راه های نفوذ دشمن را با انجام کار فرهنگی مسدود کرد.

حجت السلام گلزاری  با گرامیداشت یاد سومین شهید محراب یادآورشد: شهید صدوقی نمادی عینی از عالمان شیعی و یار باوفای امام و پشتوانه نظام در تمام صحنه های انقلاب، دفاع مقدس و حمایت از محرومان، گرفتاران و آسیب دیدگان بود.

خطب جمعه  هرمز افزود: شهید صدوقی در مبارزه با طاغوت و عوامل داخلی امریکا و لیبرالها قاطعانه حضور داشت و در این مسیر هرگز احساس خستگی نکرد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی