در رسیدن به شهر ایده آل ، توجه به خدمات بانکی از ضروریات است

در دیدار رحیمی هلری با رئیس بانک شهر قشم بر همکاری های بیشتر شهرداری و بانک شهر تاکید شد . به گزارش پایگاه خبری هرمز و به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری قشم ؛ احمد رحیمی هلری در این دیدار ضمن تقدیر از خدمات بانک شهر اظهار داشت : ما امیدواریم با استفاده از […]

در دیدار رحیمی هلری با رئیس بانک شهر قشم بر همکاری های بیشتر شهرداری و بانک شهر تاکید شد .

به گزارش پایگاه خبری هرمز و به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری قشم ؛ احمد رحیمی هلری در این دیدار ضمن تقدیر از خدمات بانک شهر اظهار داشت : ما امیدواریم با استفاده از ظرفیتهای شهرداری و همکاری بانک شهر در راستای فعالیتهای فرهنگی و حقوق شهروندی ، شکوفایی فرهنگی و اجتماعی را فراهم آوریم .

رحیمی هلری شهر قشم را یکی از مقاصد گردشگری عنوان کردند و گفت : سالانه جمعیت کثیری از هموطنان عزیز و توریستهای بین الملی برای گذران تعطیلات و استفاده از جاذبه های گردشگری به قشم سفر می کنند و شبکه پولی و بانکی یکی از خدماتی است که همواره از آن استفاده می شود .

شهردار قشم خدامات ارائه شده توسط بانکها برای رسیدن به شهری ایده آل را توجه به نو آوری در این عرصه عنوان کردند و افزود : توجه به نو آوری در عرصه خدمات بانکی چه نرم  افزاری و چه سخت افزاری برای رسیدن به شهر ایده آل یکی از ضروریات است که امیدواریم بانکها به این مورد توجه خاصی داشته باشند .

در ادامه رئیس بانک شهر قشم ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت : بانک شهر در راستای توسعه بانکداری الکترونیک تمامی تلاشهای خود را بکار بسته است و امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد نوآوری در عرصه خدمات به شهروندان و مشتریان در شهر قشم باشیم .

جوادی شهرقشم را داری ظرفیت های زیادی عنوان کرد و افزود : شهر قشم این پتانسیل را دارد تا از تمامی امکانات پیشرفته مانند اتوبانک استفاده کند و امیدواریم بانک شهر اولین بانکی باشد که این خدمت را به شهروندان هدیه دهد . وی ادامه داد : بانک شهر با شعار نوآوری در خدمت ، توسعه خدمات الکترونیک بانکی را در دستور کار خود دارد و پیش بینی می‌شود تا با همکاری شهرداری بتواند اولین اتوبانک را در مورد بهره برداری قرار دهد.