درخشش کاراته کاهای دختر قشم در مسابقات کاراته استان

تیم کاراته دختران قشم به مربی گری خانم بزرگ پور  توانست در مسابقات استانی کاراته که در بندرعباس  به مناسبت دهه فجر برگزار شده بود ۱۲ مدال کسب نماید. در این دوره از مسابقات  ۲۳۰شرکت کننده در قالب ۱۳ تیم از شهرستان های قشم،جیرفت، بندرعباس( استقلال ایسین.پالایشگاه.پایتخت.شهید رایکا.امیدفردا.بنادرکشتی رانی. .الزهرا.انصار.قریب.امام حسین ) حضور داشتند واین مسابقات […]

تیم کاراته دختران قشم به مربی گری خانم بزرگ پور  توانست در مسابقات استانی کاراته که در بندرعباس  به مناسبت دهه فجر برگزار شده بود ۱۲ مدال کسب نماید.

در این دوره از مسابقات  ۲۳۰شرکت کننده در قالب ۱۳ تیم از شهرستان های قشم،جیرفت، بندرعباس( استقلال ایسین.پالایشگاه.پایتخت.شهید رایکا.امیدفردا.بنادرکشتی رانی. .الزهرا.انصار.قریب.امام حسین ) حضور داشتند واین مسابقات در دوبخش کاتا وکومیته برگزار شد .

مقام آورندگان در بخش کومیته :

ایلارطهماسبی مقام اول  رده کمربند مشکی
یسرا جاهدی مقام دوم مشکی
محدثه رضایی مقام اول آبی
دینا فینی مقام اول
ونوشه رستم نژاد مقام  اول
مهشید آزادنیا مقام اول
ستایش شفیعی مقام  اول
دینا نقشی مقام   دوم
نگین محمدی مقام  دوم
فاطمه چوپانی مقام  سوم
و فاطمه بمانی مقام سوم کاتا و مقام سوم کمیته را کسب نمودند.

تیم قشم  در این دوره از مسابقات با ۱۱ شرکت کننده توانست ۱۲ مدال  ( ۶طلا،۳نقره و۳برنز ) کسب کند.

مجید کیا رئیس هیئت کاراته شهرستان قشم ضمن تبریک پیروزی کاراته کا های قشم گفت : اینجانب، ضمن اعلام مراتب سپاس و قدردانی و تبریک بابت مدال آوری خواهران تیم کاراته قشم به مربی گری سرکار بزرگ پور را افتخاری برای کاراته قشم می دانم، و امیدوارم  کاراته کاهای قشم بتوانند به زودی  در سطح ملی و جهانی افتخارات زیادی را برای این شهرستان کسب نمایند.