امروز

جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۹:۲۶ قبل از ظهر

همایش بصیریتی با موضوع اسلام ، انقلاب و تحولات خاور میانه  با حضور استاد رائفی پور به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد قشم  در تالار آئینه ارشاد قشم برگزار شد

علی اکبر رائفی پور در این همایش گفت: طبق گفته بسیاری از دولتمردان آمریکایی که متمایل به اسرائیل هستند ، انقلاب اسلامی ایران خطرناک ترین دشمن تمدن غرب در طول تاریخ بوده است.

وی با اشاره به دشمنی های آمریکا در تقابل با نظام جمهوری اسلامی بیان داشت: آمریکا برای براندازی شوروی با آن عظمت طی چهل و پنج سال ۲ استراتژی بکار برد اما در رویارویی با  انقلاب اسلامی ۱۱ استراتژی بکار برده که همگی با شکست مواجه شده است.

این تحلیلگر مسائل سیاسی   افزود : بنا به فرموده حضرت امام (ره) هدف از انقلاب اسلامی زمینه چینی برای حکومت جهانی امام معصوم است که  این موضوع برای غرب  به مثابه زنگ خطری برای نابودی  هویت صهیونزیم جهانی است.

وی تشکیل گروه ههای تکفیری در منطقه را یکی از دسیسه های صهیونیزم برای تقابل با اسلام برشمرد و گفت: تکفیری ها نطفه حرام صهیونیسم هستند و بر اساس دستورات آنها حرکت می کنند.

استاد رائفی پور ادامه داد : انقلاب اسلامی از همان روز اول اسرائیل را به رسمیت نشناخت و امام از همان روز اول نهضت خود توطئه های اسرائیل را به مردم تذکر داد و انقلاب اسلامی را با فرهنگ مهدویت استوار ساخت  .

وی با انتقاد از عدم انتقال مفاهیم انقلاب به نسل جوان متذکر شد :  ما در زمینه انتقال ارزشها و باورهای انقلاب اسلامی به جوانان بسیار بد عمل کرده ایم و جوانان ما هنوز دوست را از دشمن نمی شناسند و با بسیاری از مفاهیم بیگانه اند.

اندیشمند مسائل مهدویت خاطر نشان کرد : در بسیاری از کتب مسیحی و یهودی اشاره به منجی آخر زمان شده است  وتصمیمات  تغییرفضای نظامی  منطقه  در لابی های صهیونیزم گرفته می شود.

وی فعالیت گروهک های تکفیری علیه مسلمانان را برای تضعیف محور مقاومت دانست و اظهار داشت: داعش دشمن مسلمانان است و شیعه و سنی و مسیحی نمی شناسد و برای اسلام هراسی و جلو گیری از اسلام گرایی در غرب به اقدامات وحشی گرایانه دست می زند .

رائفی پور افزود : پس از کشتارهای فجیع داعش و پخش آن در رسانه های جمعی موج اسلام گرایی در غرب کاهش یافته و این درحالی است که تمامی جنایات تکفیری ها بر علیه مسلمانان است و آنها حتی یک گلوله به سمت اسرائیل هم شلیک نکرده اند.

استاد رائفی پور این شائبه که تکفیری ها با شیعه در جنگ هستند را رد کرد و گفت : اقدامات تکفیری ها در پاکستان ، لیبی ، مصر و نیجریه مشخص می کند که تکفیری ها با مسلمانان دشمن هستند چرا که در این کشورها مسئله شیعه و سنی مطرح نیست.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی