خروج آخرین گروه از تروریست‌های بیگانه از حلب/افراد مسلح باقی‌مانده خود را تسلیم می‌کنند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در حلب، روز گذشته چهار گروه از تروریست‌های باقی‌مانده از محله‌های شرقی حلب اخراج شدند. خبرنگار تسنیم که در معبر الراموسه در جنوب غربی حلب مستقر شده است، تاکید می‌کند تا کنون اتوبوس‌ها وارد کفریا و فوعه دو شهرک محاصره شده در حومه ادلب برای تخلیه بیماران و مجروحان نشده‌ […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در حلب، روز گذشته چهار گروه از تروریست‌های باقی‌مانده از محله‌های شرقی حلب اخراج شدند.

خبرنگار تسنیم که در معبر الراموسه در جنوب غربی حلب مستقر شده است، تاکید می‌کند تا کنون اتوبوس‌ها وارد کفریا و فوعه دو شهرک محاصره شده در حومه ادلب برای تخلیه بیماران و مجروحان نشده‌ است که این مسئله بر کارشکنی و عهد‌شکنی گروه‌های تروریستی مهر تایید می‌زند.

به گفته خبرنگار تسنیم، این اتوبوس‌ها روز گذشته از حماه به ادلب وارد شدند، اما گروه تروریستی احرارالشام این خودروها را در حومه ادلب توقیف کردند و به آنها حرکت به سمت کفریا و فوعه را ندادند، باید دید که امروز چه اتفاقی خواهد افتاد و آیا تروریست‌ها به کارشکنی خود پایان خواهند داد یا خیر؟

یکی از افسران سوری در گذرگاه الراموسه به خبرنگار تسنیم گفت تروریست‌های وابسته به جبهه النصره و تمام سرکردگان خارجی آنها از محله‌های شرقی خارج شده‌اند، بیش از ۱۵۰ سرکرده خارجی تکفیری‌ها از این محله‌ها خارج شده‌اند که بیشتر آنها تروریست‌های سعودی، ترکیه و مصری هستند.

به گفته این افسر،‌افراد مسلح باقی‌مانده در محله‌های شرقی کسانی هستند که قرار است خود را تسلیم ارتش سوریه کنند، همچنین غیرنظامیانی که دوست دارند به آغوش دولت برگردند.

اما تروریست‌هایی که می‌خواستند به حومه ادلب بروند، همگی خارج شده‌اند و ساعت پنج صبح به وقت محلی آخرین گروه از آنها اخراج شدند در نتیجه هنگامی که افراد مسلح خود را تسلیم کنند و جست‌وجوی این مناطق برای اطمینان از نبود هر گونه خطر پایان یابد، رسما خبر پاکسازی کامل حلب اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/