خدمت به شهروندان فهیم قشمی افتخاری بزرگ است

در دیدار سرپرست شهرداری با فرمانده حوزه بسیج صاحب الزمان (عج) شهر قشم بر تعاملات بیشتر در حوزه های فرهنگی سطح شهر تاکید شد . به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری قشم ، رحیمی هلری بر همکاری دو جانبه در رفع معضلات اجتماعی تاکید کردند و گفت : در خصوص رفع معضلات و آسیب‌های […]

در دیدار سرپرست شهرداری با فرمانده حوزه بسیج صاحب الزمان (عج) شهر قشم بر تعاملات بیشتر در حوزه های فرهنگی سطح شهر تاکید شد .
به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری قشم ، رحیمی هلری بر همکاری دو جانبه در رفع معضلات اجتماعی تاکید کردند و گفت : در خصوص رفع معضلات و آسیب‌های اجتماعی با بهره گیری از شیوه هایی کار آمد می توان به مقابله با آن پرداخت که این امر مستلزم همکاری های دو جانبه و چند جانبه است . وی افزود : قطعاً بسیج ظرفیت های خوبی را در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی دارد که همواره به کمک دستگاههای دیگر آمده است و ما معتقدیم وجود این تعاملات و همکاری ها ، بازخورد خوبی را در بر خواهد داشت .
سرپرست شهرداری قشم با بر شمردن همکاری های پیشین دو نهاد با یکدیگر گفت : هرچند خدمت به شهروندان و مردم نجیب قشم افتخاری بزرگ است اما تعاملات سازنده و همکاری های جهادی دستگاههای مسئول بایکدیگر در جهت کسب رضایت شهروندان انکار ناپذیر است . رحیمی هلری بیان داشت : معتقدیم در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی محلات ، جهادگران بسیجی یکی از بازوهای توانمند اجرایی در این عرصه بشمار می آیند .
در ادامه این جلسه ستوان دوم پاسدار میثم داوری فرمانده حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان (عج) با اعطای لوح سپاس به سرپرست شهرداری ضمن تقدیر از عملکرد مثبت و جهادی در امر خدمت به شهروندان گفت : وقتی مدیریت ارزشی و انقلابی در راس شهرداری قرار گرفته است باید انتظار این را داشت که هدایت گری مخلصانه انجام گیرد .
فرمانده حوزه بسیج با اشاره به مشترک بودن اهداف تمامی دستگاههای مسئول و اجرایی افزود : هدف تمامی نهادهای اجرایی و مسئول ، کسب رضایت شهروندان است و هر نهاد به سهم خود اقداماتی را انجام می دهد . وی اضافه کرد : ظرفیت های بالقوه ای که بسیج در اختیار دارد همپای شهرداری برای اجرای برنامه های فرهنگی در محلات سطح شهر، خصوصا محلات آسیب پذیر ، می باشد .
ستوان دوم پاسدار اظهار داشت : انشالله بتوانیم با همکاری های دو جانبه ، برنامه های فرهنگی ورزشی و برنامه های اجتماعی را به سمت محلات سوق دهیم چرا که با این برنامه ریزی ها ، آسیب های اجتماعی در محلات ریشه کن خواهد شد .