خبرنگار پیشکسوت قشم از حق خودش گذشت و بخشید

محمد رکنی خبرنگار پیشکسوت قشم در کانال خبری تلگرام خود از اعلام رضایت و بخشیدن مدیر کل حراست منطقه آزاد قشم خبر داد. وی در این مورد گفته است :با اراده و خرد جمعى خبرنگاران قشم و استان (بندرعباس) و با توجه به فضاى سیاسى حاکم بر کشور و شهرستان قشم و در آستانه انتخابات […]

محمد رکنی خبرنگار پیشکسوت قشم در کانال خبری تلگرام خود از اعلام رضایت و بخشیدن مدیر کل حراست منطقه آزاد قشم خبر داد.

وی در این مورد گفته است :با اراده و خرد جمعى خبرنگاران قشم و استان (بندرعباس) و با توجه به فضاى سیاسى حاکم بر کشور و شهرستان قشم و در آستانه انتخابات مجلس شوراى اسلامى و خبرگان رهبرى ، خبرنگار پیشکسوت قشم از حق قانونى خود گذشت و مدیر کل حراست سازمان منطقه آزاد قشم را بخشید و رابطه شهروندى و دوستانه خود را با وى از سر گرفت.

در جلسات متعدد بین خبرنگار پیشکسوت قشم باجمعى از بزرگان رسانه اى استان و دوستان خبرى شهرستان وصاحب نظران ومعتمدین جزیره  و در جهت حفظ آرامش و ثبات فضاى سیاسى و اجتماعى حاکم بر قشم ، خبرنگارقشمى به همراه رییس اداره تبلیغات شهرستان قشم باحضور در کلانترى رضایت خود را از مدیر کل حراست سازمان منطقه آزاد اعلام کرد و از این پس وى هیچ شکایتى از از فرد حقیقى و حقوقى مدیر کل حراست ندارد و قائله را قبل از برگزارى مراسم راهپیمایى ٢٢ بهمن ماه خاتمه داد.

ازاین پس خبرنگار قشمى قائل به شکایت نمى باشد و کمافى سابق به کار رسانه اى و نقد منصفانه خود درجهت  حل مشکلات مردم و رساندن صداى شهروندان قشمى به مسئولین ادامه خواهد داد.

در مهرماه سال جارى در پى برخورد فیزیکى مدیر کل حراست سازمان منطقه آزاد قشم با خبرنگار پیشکسوت قشمى ، وى  در مراجع قضایى از مدیر کل حراست طرح دعوا کرده بود که به میمنت سى و هشتمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامى  و در آستانه انتخابات ، خبرنگار شکایت خود رادر مراجع قضایى  از مدیر کل حراست پس گرفت .

البته این روی سکه است و هنوز سرنوشت شکایتهای سازمان منطقه آزاد از این خبرنگار و دیگر فعالین رسانه در هاله از ابهام است .