حیف و میل بیت المال در منطقه آزاد قشم

در حالی که مردم جزیره قشم از کمبود زیر ساخت های ضروری مانند آب رسانی به شهرها و روستاها و فقدان فضا های فرهنگی و ورزشی با مشکلات عدیده ای مواجه هستند سازمان منطقه آزاد قشم در یک اقدام عجیب اقدام به ساخت ۵ ویلا در ساحل شمالی در پروژه ای با عنوان شهرک رفاهی […]

در حالی که مردم جزیره قشم از کمبود زیر ساخت های ضروری مانند آب رسانی به شهرها و روستاها و فقدان فضا های فرهنگی و ورزشی با مشکلات عدیده ای مواجه هستند سازمان منطقه آزاد قشم در یک اقدام عجیب اقدام به ساخت ۵ ویلا در ساحل شمالی در پروژه ای با عنوان شهرک رفاهی مروارید قشم  نموده است .

این شهرک به مساحت  دو هزار و ۵۰۰ مترمربع شامل پنج واحد ویلایی با زیربنای هر واحد ۵۳۰ مترمربع است که چهار واحد دوطبقه و یک واحد دوبلکس است که فاز نخست آن با سرمایه‌گذاری ۲ هزارمیلیاردی سازمان منطقه آزاد قشم  انجام گرفته  است.

اما سئوالی که مسئولین سازمان منطقه آزاد قشم باید به آن پاسخ دهند این است که ساخت ۵ ویلا با این هزینه کدام درد از مردمان این جزیره را دوا می کند و چه افرادی در آن اقامت خواهند کرد ؟ بودجه ای که متعلق به همه مردم است صرف رفاه چه کسانی خواهد شد و چه کسی از حقوق مردم رنج کشیده جزیره دفاع خواهد کرد ؟

منبع : سایت منطقه آزاد قشم