امروز

جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۸:۲۹ قبل از ظهر

در این بیانیه آمده است:

آنها می خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند ، ولی خدا جز این نمی خواهد که نور خود را کامل کند هرچند کافران کراهت داشته باشند.

سوره توبه آ یه ۳۲

سردمدارن جاهل غربی بار دیگر با اقدامی موهن به  ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) و با هدف جلو گیری از اسلام خواهی ذات پلید  خود را آشکار کرد  و احساسات و عواطف جهان اسلام و بلکه آزاد اندیشان جهان را جریحه دار کرد.

اگر چه این اقدامات که در قالب الفاظ زیبایی چون آزادی بیان در غرب صورت می گیرداما در واقع همان جریانی است که سران زورگوی جبهه صهیونیسم و استکبار جهانی در جهت جلوگیری از بسط و گسترش اسلام عزیز و با کمک های همه جانبه به گروه های سلفی و تکفیری و با هدف خدشه دار کردن چهره صلح آسای اسلام انجام می دهند.

گسترش روز افزون اسلام در قلب اروپا، آمریکا و غرب به ظاهر متمدن، اربابان زر و زور و تزویر را به ذلت انداخته است و آنها  با تحریف اسلام ناب محمدی  به دنبال دوام سلطه جابرانه خود بر  ملتهای جهان هستند.

کجایند مدعیان حقوق بشر که مدعی انسان دوستی و برابری و برادری هستند اما  حاضر نیستند تا با رسانه های شیطانی خود اهانت به بهترین بنده، سید الکائنات، اشرف الانبیاء، حبیب خدا، رحمه للعالمین حضرت محمد مصطفی (صلوات الله و سلامه علیه) را محکوم نمایند؟

در ادامه این بیانیه امده است:

اساتید و طلاب حوزه علیمه ریحانه الرسول (ص)قشم  همراه و همگام  با سایر مسلمانان آزادیخواه جهان، اهانت مذموم و نکوهیده به ساحت نورانی و تابناک پیامبر عظیم الشان اسلام (صلوات الله علیه و آله) توسط نشریه شیطانی شارلی ابدو را محکوم نموده و به حامیان این توطئه ناجوانمردانه اعلام می داریم  این اقدامات راه به جایی نخواهد برد و به زودی چهره زشت آنها بر جهانیان آشکار خواهد شد.

بیست و هشتم دی ماه ۱۳۹۳

اساتید و طلاب حوزه علمیه رسحانه الرسول (ص) قشم

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی