حمله موشکی سپاه به داعش غرور و اقتدار ملی در کشور را زنده کرد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم در گفتگوی اختصاصی با هرمز گفت : حمله موشکی  سپاه به داعش   غرور و اقتدار ملی در کشور را زنده کرد. وی با بیان اینکه داعش و حامیان آنها در فکر ناامن کردن ایران دچار اشتباه بزرگی شدند افزود : ایران مانند فرانسه و انگلیس نیست که پایتخت […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم در گفتگوی اختصاصی با هرمز گفت : حمله موشکی  سپاه به داعش   غرور و اقتدار ملی در کشور را زنده کرد.

وی با بیان اینکه داعش و حامیان آنها در فکر ناامن کردن ایران دچار اشتباه بزرگی شدند افزود : ایران مانند فرانسه و انگلیس نیست که پایتخت های آن دچار مشکلات امنیتی شود و مردم ایران هم نشان داده اند  که  مانند پاریسی ها ولندنی ها از  داعش واهمه ای  ندارند.

حجت الاسلام غلامی با تقدیر از اقدام انقلابی سپاه خاطر نشان کرد : سپاه جایگاه ویژه ای در نظام اسلامی دارد و نیروهای قدس و هوافضای سپاه چتر امنیت را در بیرون مرزهای کشور گسترش داده اند.

وی ادامه داد : حمله موشکی سپاه بهترین عیدی برای مردم ایران بود و این عمل انقلابی  پیام روشنی را  برای حامیان داعش و صهیونیزیم در منطقه دارد .

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به مراسم روز جهانی قدس اشاره کرد و اظهار داشت : مسئله فلسطین طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب مسئله اصلی جهان اسلام است و مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس از مردم مظلوم فلسطین حمایت خواهند کرد.

وی افزود : مراسم راهپیمایی روز قدس بعد از میقات نماز جمعه به سمت امام زاده سید مظفر قشم برگزار و قطعنامه مراسم در این محل قرائت می شود .