حل مشکلات مردم مهمترین هدف در نظام اسلامی است

فرماندار شهرستان قشم در بازدید سرزده از چند اداره، بر حل مشکلات مردم به عنوان مهمترین هدف حرکت در نظام اسلامی، تصریح کرد.

براساس این گزارش، عزت کمال زاده در بازدید از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی این شهرستان بر راه های ارائه خدمات بهتر به مردم بویژه در حوزه سوخت رسانی به خودروها، نصب سیستم GPS روی خودروهایی که از نفت گاز استفاده می کنند و پیگیری افزایش جرایم تخلیه سوخت قاچاق در دریا از طرف قاچاقچیان تاکید کرد.

فرماندار شهرستان قشم همچنین راههایی بهتر تامین سوخت مورد نیاز شناورهای تجاری را با رئیس شرکت ملی پخش فراورده های نفتی قشم مورد بررسی قرار داد.

وی بر اهمیت استفاده از ابزارهای کنترلی با هدف جلوگیری از ورود سوخت قاچاق به این شهرستان و خروج آن از جزیره به آبهای بین المللی نیز تاکید کرد.
حسن سالاری رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی قشم نیز در بازدید فرماندار شهرستان قشم و هیئت همراه از واحدهای مختلف، توضیحات مربوط به هر بخش را ارائه داد.

کمال زاده در بازدید از بخش های مختلف شرکت توزیع نیروی برق شهرستان قشم، با اشاره به شرایط آب و هوایی این شهرستان خواستار تلاش بیشتر کارکنان این مجموعه در ارائه خدمات بهتر برق رسانی به مردم شد.
وی پس از آشنایی با بیشترین مراجعات مردم به اداره برق شهرستان قشم، تاکید کرد: تلاش برای کاهش زمان خاموشی های معمول که با هدف سلامت در برق رسانی انجام می شود، بسیار حائز اهمیت است.

نیما امیر شکاری رئیس شرکت توزیع نیروی برق شهرستان قشم نیز در این بازدید ضمن تقدیر از بازدید فرماندار قشم از این مجموعه گفت: روزانه بیش از ۲۰۰ نفر به این اداره مراجعه می کنند که بیشتر مشکلات آنان به خطوط برق به دلیل عدم رعایت الگوی مصرف مربوط می شود.

وی گفت: خاموشی ها در قشم به چند عامل بستگی دارد که خاموشی های دستی برای ارائه خدمات بهتر، خاموشی های خودکار که در فاصله زمانی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه برطرف می شود، خاموشی های ضروری که براساس احساس خطر و در مدت زمان کوتاه انجام می شود و خاموشی های فوق توزیع که از طریق برق منطقه ای انجام می شود، ازجمله آنها می باشد.
فرماندار شهرستان قشم در بازدید سرزده از اداره شیلات شهرستان قشم نیز با دو تن از سرمایه گذاران حوزه آبزی پروری در باره فعالیت ها و مشکلات احتمالی آنان گفت و گو کرد.

وی با اشاره به میزان بالای فعالیت صیادی در شهرستان قشم و سهم بالای صید آبزیان در این منطقه گفت: با افزایش طرح های آبزی پروری می توان از نیروهای توانمند بومی در این حوزه بیش از پیش بهره برد.

کمال زاده یادآور شد: سرمایه گذاری در بخش بسته بندی پروژه های پرورش میگو و ماهی در قشم برای صادرات به کشورهای مختلف نیز بسیار مقرون به صرفه است.

محمد جوانمردی رئیس اداره شیلات شهرستان قشم نیز گزارش کاملی از نحوه صید و صیادی، طرح های پرورش ماهی و میگو و نیز سردخانه ها و بسته بندی آبزیان در قشم را به فرماندار شهرستان قشم ارائه کرد.

در بازدید فرماندار شهرستان قشم از ادارت یاد شده سرهنگ داود محمود زاده فرمانده انتظامی شهرستان قشم و چند تن از مدیران فرمانداری نیز حضور داشتند.

20140914_100007 20140914_105915 20140914_111029

منبع:qeshm.ir