حقوق کارگران شرکت پدیده سازان قشم پرداخت شد

مدیر پروژه شرکت پدیده سازان قشم از پرداخت حقوق کارگران این شرکت خبر داد. عظیم سواری پور با بیان اینکه حقوق آذر ماه  کارگران  این شرکت در اول اسفند ماه پرداخت شده است ، افزود : علی رغم وضعیت اقتصادی که بسیاری از شرکت  های خصوصی با  آن روبرو هستند شرکت پدیده سازان قشم سعی […]

مدیر پروژه شرکت پدیده سازان قشم از پرداخت حقوق کارگران این شرکت خبر داد.

عظیم سواری پور با بیان اینکه حقوق آذر ماه  کارگران  این شرکت در اول اسفند ماه پرداخت شده است ، افزود : علی رغم وضعیت اقتصادی که بسیاری از شرکت  های خصوصی با  آن روبرو هستند شرکت پدیده سازان قشم سعی نموده تا با پرداخت به موقع حقوق کارگران از به وجود آمدن معوقات مالی جلو گیری نماید و باقی مانده حقوق کارگران را نیز به زودی پرداخت خواهد کرد.

وی ادامه داد : علاوه بر پرداخت حقوق ، این شرکت با پرداخت مساعده ،سه وعده غذا در طول روز ، اسکان ، تهیه البسه و وسایل ایمنی  تلاش نموده تا وضعیت مناسبی را برای بهره وری و حفظ کرامت کارگران خود به وجود بیاورد و این شرکت از زمان شروع فعالیت در قشم توانسته برای ۴۰۰ نفر نیز اشتغال زایی نماید.

سواری پور با اشاره به پروژه در دست اقدام شرکت پدیده سازان بنای قشم خاطر نشان کرد : شرکت با وجود مدیران و کارگران پرتلاش و متعهد توانسته پس از سه سال با پیشرفت ۷۰ درصدی در زمانبندی قرارداد، پروژه را با کیفیت و استانداردهای روز برای ساخت شهرک های مسکونی در غرب شهر قشم احداث نماید که تا یک سال آینده این پروژه به صورت ۱۰۰ درصد تکمیل و در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت.

وی بیان داشت :این شرکت برای آماده سازی بلوار جنوبی بیمارستان پیامبر اعظم(ص) چهل میلیارد ریال را برای شبکه برق هزینه نموده است که با اتصال آن توسط اداره برق مسیر دسترسی به بیمارستان اصلاح شده و از طرفی آسفالت بلوار پیامبر اعظم (ص) آغاز می شود که تردد به شهرک بوستان  از این مسیر امکان پذیر خواهد شد.

شرکت پدیده سازان قشم ( سهامی خاص ) جزو شرکتهای تابعه و تحت پوشش شرکت تجارت گذرگاه شمالی NCC است که با سازمان منطقه آزاد قشم قرارداد مشارکتی را منعقد نموده است که بر اساس آن ۶۵ هکتار از اراضی غرب شهر قشم را جهت احداث شهرکی چند منظوره در قالب عملیات عمرانی آماده بهره برداری کند .