حفظ قدرت نظامی بر مبنای دین اسلام و دستورات الهی است

سرهنگ حمیدماندگاری ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم پیش از ظهر امروز درجمع خبرنگاران ، گفت : آمریکای جنایتکار با ورود به آبهای حاشیه خلیج فارس و حمایت از تروریست ها به دنبال نشان دادن برتری خود هست . وی افزود : آمریکای جنایتکار با تسلط برجهان به دنبال منافع خود است و می […]

سرهنگ حمیدماندگاری ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم پیش از ظهر امروز درجمع خبرنگاران ، گفت : آمریکای جنایتکار با ورود به آبهای حاشیه خلیج فارس و حمایت از تروریست ها به دنبال نشان دادن برتری خود هست .

وی افزود : آمریکای جنایتکار با تسلط برجهان به دنبال منافع خود است و می خواهد آقایی خود را در جهان نشان دهد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم ، تاریخ دفاع مقدس را یک سند افتخار آمیز برای کشور ایران برشمرد و اظهارداشت : وقتی به تاریخ ایران نگاه می کنیم شاید درهیچ مقطعی با این عظمت و اقتدار آن هم نه تنهادرمقابل رژیم بعثی عراق بلکه خیلی از کشورها همچون شوروی سابق ، آمریکای خبیث و کشورهای عربی همه در حمایت ها مادی پشتیبانی عراق بودند اما ملت ایران با برنامه ریزی خوب و روحیه بالا توانست جلو این هجمه نظامی ایستادگی کند .

وی ادامه داد : حفظ قدرت نظامی همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند همواره مورد توجه نیروهای مسلح قرار گرفته است و مبنای آن بر اساس دین مبین اسلام و دستورات الهی در قرآن کریم  است .

سرهنگ پاسدار حمید ماندگاری تصریح کرد: اگر به تاریخ دفاع مقدس نگاه کنیم در اوایل جنگ تفکرات شخصیت ملی گرایی  همچون بنی صدر  چنین القا می کرد  که ما امکان دفاع در مقابله با دشمن را نداشته و ارتش ما از امکانات مناسب برای مقابله با دشمن  برخوردار نیست و همین عوامل و طرزفکر باعث شد تا دشمن بخشی از سرزمین ما را اشغال کند اما وقتی این فرد عوض شد و روحیه انقلابی و مردم وارد صحنه جنگ گردید معادله نبرد به نحو دیگری رقم خورد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها ، دلاورمردی ها و جانفشانی عزیزان بزگوار رزمنده ای است که برای حفظ انقلاب تلاش کردند ، اظهار داشت  : هدف از برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس بازگو کردن رشادتها برای نسل های آینده است .

سرهنگ ماندگاری در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه های هفته دفاع مقدس پرداخت و افزود : برنامه های هفته دفاع مقدس با مراسمات خاص از قبیل افتتاحیه نمایشگاه فاع مقدس ، شب شعر و خاطره گویی دفاع مقدس ،‌ تجلیل از برترین های جشنواره صالحین ، ‌یادواره ۱۱ شهید گمنام ‌، همایش بصیرتی میثاق با ولایت ،‌ اختتامیه و تجلیل ازعوامل اجرایی در نمایشگاه طلایه داران ایثار به مدت ۶ شب برگزارمی شود .