حضور پروشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه مسئولین را سنگین تر کرد

امام جمعه شهرستان قشم گفت : حضور باشکوه مردم در راهپیمایی امروز وظیفه تمام مسئولین را سنگین تر میکند تا هرچه بیشتر به مردم خدمت کنند . حجت الاسلام و المسلمین جوکار ، امام جمعه شهرستان قشم در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم گفت : مردم ما با حضور پرشور خود در راهپیمایی […]

امام جمعه شهرستان قشم گفت : حضور باشکوه مردم در راهپیمایی امروز وظیفه تمام مسئولین را سنگین تر میکند تا هرچه بیشتر به مردم خدمت کنند .

حجت الاسلام و المسلمین جوکار ، امام جمعه شهرستان قشم در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم گفت : مردم ما با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن لبیک به مقتدای خود و ولی امر مسلمین جهان ، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند .

وی افزود : انقلاب اسلامی ما تحقق وعده الهی و تحقق آمال و آرزوی وعده های انبیای الهی بود و این افتخار نصیب ملت ایران شد که ابر مردی از سلاله زهرای اطهر در راس این انقلاب قرار گرفت.

خطیب نماز جمعه قشم در ادامه ضمن تشکر از تمامی مسئولین بخاطر زنده نگه داشتن روح انقلاب و خدمت رسانی به مردم گفت :  این تلاش انقلابی نشان داد که اگر بخواهیم می توانیم مشکلات مردم را در سریع ترین زمان رفع کنیم، پس این انتظار می رود تا مسئولین  با همین روحیه مجاهدانه به مردم خدمت کنند .

وی در ادامه با اشاره به برخی مسائل محلی خواستار واگذاری بخش باقی مانده از مسکن مهر تا قبل از عید نوروز، بعنوان مطالبه ای مردمی شد و اظهار داشت: همانگونه که در هنگام افتتاحیه ها و حضور مسئولین عالی رتبه استانی و کشوری، با اقدامی انقلابی و جهادی ‌توان مرتفع نمودن مشکلاتی نظیر معابر شهری وجود دارد، می بایست چنین اقداماتی تا برطرف نمودن تمامی مشکلات ادامه یابد.

جوکار در خطبه نخست با عرض تسلیت بمناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه، عدم توانایی خلایق در دستیابی به شناخت و معرفتی جامع از حضرت فاطمه(س) را یادآور و ادامه داد: فاطمه(س) موهبتی الهی برای جهان خلقت و بهانه ی آفرینش می باشد.

امام جمعه شهرستان قشم خاطرنشان کرد: حضرت فاطمه(س) خیر کثیر و کوثر قرآن می باشد که سوره ای از قرآن به فضیلت آن بزرگوار اختصاص یافته و به نقل از علمای اهل سنت بیش از ۱۳۵ آیه از قرآن در رابطه ی با حضرت فاطمه (س) می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار پیروی از حضرت فاطمه(س) را با عبادت پروردگار، انفاق و توجه به محرومین، همسرداری، ولایت مداری و دفاع از حریم ولایت میسر دانست و تصریح کرد: وظیفه امروز ما نزدیک نمودن خود به این نور الهی و بهره گیری از آن بعنوان مبدأ تحولات عالم و محور خشم و رضای پروردگار است.

جوکار با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران از وجود فاطمه(س) سرچشمه گرفته است، انقلاب اسلامی را مدیون و مرهون وجود فاطمه(س) خواند و اظهار کرد: امام خمینی(ره) سلاله و نوری از نسل حضرت فاطمه(س) بود که در عصر ما تبلور یافت؛ او نه تنها فاطمی بود، بلکه با استفاده از حضور زنان در انقلاب اسلامی، الگویی فاطمی بنیان نهاد.

امام جمعه شهرستان قشم راهپیمایی امروز بسیار باشکوه و باعظمت عنوان کرد و افزود : از حضور نماینده شریف مردم در مجلس خبرگان رهبری تشکر میکنم و آرزو میکنم برکات حضور تمام مسئولان کشوری در شهرستان هرچه زودتر به کام مردم حلاوت بخشد .