حضور پرشور مردم جزیره قشم در راهپیمایی ۲۲ بهمن + تصاویر

راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن سی و هشتمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ساعت ۱۰ با حضور اقشار مختلف مردم در جزیره قشم برگزار شد .

 مردم جزیره قشم چه شیعه و چه اهل تسنن همه باهم در این آیین به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن در مسیر میدان شهدای گمنام- میدان سعدی- امامزاده سید مظفر (ع) ساعت ۱۰ صبح حضور یافتند و در راهپیمایی شرکت کردند .

حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی ، روز جمعه در سخنرانی خود در آیین گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در جمع مردم انقلابی و همیشه در صحنه جزیره قشم گفت : دشمن از هجمه نظامی و نفوذ نظامی مایوس شده است اما عرصه های دیگر به روی دشمن گشوده شده است که باید با پیروی از  مقام معظم رهبری این دسیسه ها خنثی کنیم .

وی اتفاقات صورت گرفته در دولت جدید آمریکا درس آموز عنوان کرد و افزود : ترامپ وقتی براساس ایران هراسی خواست با یک تصمیم به اسلام و خط مقاومت بخصوص ایران ضربه بزند موج منفی این فرمان در بدنه کشور آمریکا مشاهده شد .

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با طرح این سوال که چرا قوه قضاییه آمریکا جلو دستور ترامپ را گرفت ، بیان کرد : قوه قضاییه آمریکا جلو فرمان ورود مسلمانان به کشور آمریکا را گرفت تا آبروی و حیثیت یک عمر آمریکا که در شعارهای آزادی خواهانه ، حقوق بشرخودش را پشت این شعارها بزک و پنهان کرده بود برملا نشود .

حجت الاسلام والمسلمین واعظی با بیان اینکه دشمن با ترفندهای جبهه اقتصادی و فرهنگی برای ضربه زدن به انقلاب اقدام می کند ، گفت : دشمن با این هدف به دنبال شکافت اجتماعی درجامعه ما است تا اختلاف و دو دستگی ایجاد کند .

وی تصریح کرد : عملکرد ما باید به گونه ای باشد که اگر دشمن اقدام به ضربه زدن کرد دچار یاس و نامیدی شود و نتواند خدشه ای به کشور عزیزمان وارد کند .