امروز

جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۷:۳۰ قبل از ظهر

درگیری در اردوگاه منطقه آزاد قشم پا را از اخراج نیروهای خدماتی و مدیر و مدیرکل فراتر نهاده و اکنون نوبت به هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد قشم رسیده است.

نارضایتی از نحوه مدیریت مومنی مدیر عامل سازمان توسط دیگر اعضای هیئت مدیره بالاگرفته و پادرمیانی معاون اول رئیس جمهور نیز بی اثر مانده است و این در حالی است که هر روز نامه هایی از اعضای هیئت مدیره ، ترکان و یا دفتر معاون اول در فضای مجازی منتشر می شود.

اما تخلف محرز مدیر عامل در عدم برگزاری هیئت مدیره از تیرماه سال جاری اکنون رسانه ای شده و معلوم نیست در این شش ماه تصمیمات اداره این سازمان بدون رای هیئت مدیره چگونه اخذ می شده و چرا مومنی پس از شش ماه و تغییر دو نفر از اعضای هیئت مدیره هنوز راضی به برگزاری جلسات هیئت مدیره نیست .

البته نامه های توسط توسلی ، شمس و حبیبی در مورد عدم تشکیل جلسات هیئت مدیره به دبیرخانه مناطق آزاد ارسال شده و حتی پس از انتصاب دادرس و برومند توسط جهانگیری به عنوان عضو موظف هیئت مدیره منطقه آزاد قشم و دستور ترکان مبنی بر تشکیل جلسات هیئت مدیره مومنی همچنان قصد تمکین ندارد و کار بجایی رسیده که اعضای هیئت مدیره  راضی به استعفا شده اند.

در ادامه نامه های اعضای هیئت مدیره سازمان ، دفتر معاون اول و ترکان  که در فضای مجازی منتشر شده است را می توانید مشاهده کنید:

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی