همایش اختتامیه ستاد مردمی مهدویت در قشم برگزار شد

همایش اختتامیه فعالیت‌های ستاد مردمی مهدویت به مناسبت عید نیمه شعبان در شهرستان قشم برگزار شد. به گزارش هرمزآنلاین، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا ناطق، امام جماعت مسجد صاحب‌ا‌لزمان(عج) قشم در مراسم اختتامیه فعالیت‌های ستاد مردمی مهدویت این شهرستان گفت: در عصر حاضر جذب جوانان و نوجوانان در برنامه‌های دینی از واجبات است. وی افزود: حضور نوجوانان […]

همایش اختتامیه فعالیت‌های ستاد مردمی مهدویت به مناسبت عید نیمه شعبان در شهرستان قشم برگزار شد.

به گزارش هرمزآنلاین، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا ناطق، امام جماعت مسجد صاحب‌ا‌لزمان(عج) قشم در مراسم اختتامیه فعالیت‌های ستاد مردمی مهدویت این شهرستان گفت: در عصر حاضر جذب جوانان و نوجوانان در برنامه‌های دینی از واجبات است.

وی افزود: حضور نوجوانان در مراسم دینی آینده جامعه را تضمین می‌کند و مربیان و فعالان دینی باید از ظرفیت‌های مختلف برای جذب جوانان استفاده کنید.

ستاد مردمی مهدویت در مدت ۱۰ سال از فعالیت خود اقدام به برنامه‌های متنوع فرهنگی کرده که مورد استقبال مردم این شهرستان قرار گرفته است. این ستاد با همکاری مردم و با مشارکت کانون‌های فرهنگی مساجد، پایگا‌ه‌های مقاومت بسیج و مؤسسه فرهنگی قرآنی پیامبر اعظم(ص) قشم فعالیت می‌کند.

در هفته مهدویت سال جاری برگزاری طرح ختم قرآن، جشن نیمه شعبان، توزیع شربت و شیرینی، مسابقات دینی و برگزاری مسابقات ورزشی دو، والیبال ساحلی و … و برنامه‌های متنوع دینی دیگر از جمله برنامه‌های هفته مهدویت در قشم بود.

یادآور می‌شود، جشن پایانی هفته مهدویت شام‌گاه جمعه، هفتم تیرماه در مسجد صاحب‌الزمان(عج) با حضور اقشار مختلف مردم ولایت‌مدار شهرستان برگزار شد.