امروز

دوشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۷:۲۴ قبل از ظهر

امام جمعه شهرستان قشم در انتقادی شدید نسبت به تخریب دیوار مسجد و حسینیه حضرت علی اکبر علیه السلام شهر قشم توسط سازمان منطقه آزاد قشم، اظهار کرد: جسارتی بی سابقه نسبت به مقدسات اسلامی در جزیره رخ داده و مسئولین منطقه آزاد قشم حتی حاضر به عذرخواهی از پیروان اهل بیت علیه السلام و جبران اشتباه خود نسیتند.

امام جمعه شهرستان قشم گفت: اقدام ترامپ مبنی بر اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم نامشروع صهیونیستی توهین و جسارتی بزرگ به امت اسلام است و باید تمامی حکام مسلمان برای مقابله با این اقدام به صحنه بیایند.

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار در خطبه های نمازجمعه شهرستان وحدت درونی امت اسلام را از مهمترین جلوه های تقوا برشمرد و افزود: دشمن در حال بهره گیری از تفرقه ی مسلمانان می باشد و امت اسلام امروزه بیش از هر زمان دیگر نیازمند وحدت است.

وی با بیان اینکه مسلمانان بصیر و آزاداندیش جهان به دنبال وحدت هستند و دشمنان اسلام اتحاد مسلمین را تاب نمی آورند، اضافه کرد: دشمن با سوءاستفاده از تفرقه مسلمانان نه تنها جسارت یافته پیشروی می کند بلکه از مسلمان نماها برای لطمه زدن به مسلمانان واقعی بهره می گیرد.

امام جمعه شهرستان قشم در واکنش به اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم نامشروع صهیونیستی توسط رئیس جمهور آمریکا، گفت: مستکبرین پس از شکست طرح خیالی نیل تا فرات و ناکام ماندن توطئه های مختلفشان در منطقه، به چنین اقدام بی شرمانه ای که ناشی از استیصال آنان است روی آورده اند.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار بی اعتنایی سردار سلیمانی به نامه رئیس سازمان سیا را تحقیری بزرگ برای آمریکا خوانده با اشاره به نفوذ بین المللی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: قرار دادن فلسطین بعنوان محور وحدت جهان اسلام مانع از تحقق اهداف استکباری آمریکا شده است.

وی با بیان اینکه امت اسلام واقعی اقدام اهریمنی ترامپ را توهین و جسارتی بزرگ به مسلمانان تلقی کرده و آرام نخواهد نشست، موکد ساخت: در مسئله فلسطین، دنیای استکبار قطعا ناکام خواهد ماند و قدس آزاد می شود.

امام جمعه شهرستان قشم اظهار کرد: امروز زمان به صحنه آمدن تمام حکام اسلامی فرارسیده و عربستان باید با اعلام تبری از آمریکا و یا حداقل با موضع گیری صریح و شفاف، مسلمان بودن خویش را به اثبات رساند.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار با تاکید بر عدم سازش جمهوری اسلامی ایران با آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی، بیان کرد: جوانان ورزشکاری که باخت را بر خود تحمیل کرده اما حاضر به حضور در مقابل ورزشکاران رژیمی نامشروع نمی شوند، پهلوانانی قهرمان و نماد عزت ایرانیان هستند.

وی افزود: جبهه مقاومت اسلامی به فرماندهی ولی امر مسلمین جهان در منطقه شکل گرفته و روز به روز گسترش می یابد تا زمانی که اسرائیل و همدستانش را به نابودی بکشاند.

امام جمعه شهرستان قشم در انتقادی شدید نسبت به تخریب دیوار مسجد و حسینیه حضرت علی اکبر علیه السلام شهر قشم توسط سازمان منطقه آزاد قشم، اظهار کرد: جسارتی بی سابقه نسبت به مقدسات اسلامی در جزیره رخ داده و مسئولین منطقه آزاد قشم حتی حاضر به عذرخواهی از پیروان اهل بیت علیه السلام و جبران اشتباه خود نسیتند.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار تاکید کرد: مسئولین استان و شهرستان باید نسبت به بازسازی دیوار تخریب شده و عذرخوهی اهمال کنندگان اهتمام ورزند وگرنه خود مردم دست به کار خواهند شد.

وی در خطبه نخست به تشریح مقام خاتمیت خاتم الانبیاء(ص) پرداخت و عنوان کرد: دو بُعد زمان و رتبه در این مقامِ رسول الله(ص) مشهود است؛ اینکه پس از آن حضرت دیگر پیامبری مبعوث نخواهد شد بعد زمانی و این مطلب که حضرت محمد(ص) تجلی اعظم است و بعد از ایشان هیچکس به مقامی بالاتر دست نخواهد یافت دومین بُعد آن می باشد.

امام جمعه شهرستان قشم ادامه داد: یهود، درحال نهادینه سازی واژه ” پیامبر اسلام” جهت محدودسازی رسالت جهانی خاتم الانبیاء(ص) به پیروان دین مبین اسلام است در حالی که آن حضرت(ص) برتمام عالمیان ولایت دارد؛ لذا باید واژگانی چون” پیامبر اعظم” که زیبنده ترین القاب است و نیز ” رسول الله” و ” پیامبر خدا” در جامعه اسلامی رواج یابد.

پس از مراسم نمازجمعه، نمازگزاران در یک راهپیمایی اقدام دولت آمریکا مبنی بر تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی از تل آویو به بیت المقدس را محکوم کردند.

لینک خبر : https://hormozonline.ir/?p=24748
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی