امروز

چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۶:۲۶ بعد از ظهر

محمد سعیدی نژادگفت : جزیره هرمز با توجه به پتایسل بالایی که در جذب گردشگر دریایی و طبیعی دارد می تواند زمینه توسعه صعنت گردشگری دریایی را فراهم سازد .

مدیر عامل سازمان بنادر و دریا نوردی ایران گفت : جزیره هرمز ” جزیره های است که از ارزش های چه در از لحاظ گردشگری، اقتصادی و فرهنگی و تریستی و آب هوای متبوعی که دارد جایگاه بالای در توسعه صنعت گردشگری دریایی   برخوردارمی باشد.

سعیدی نژاد عنوان کرد لازم است دولت و ارگانهای دولتی و سرمایه گذاری برای توسعه این جزیره همت خودشان را افزایش بدهند .

مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی ایران یان داشت سازمان بنادر و دریانوردی در سیاست عمومی خودش در جهت توسعه گردشگری دریایی بندر این جزیره را تجهیز کرده که می تواند زمینه حضور همزمان چند شناور را در این بندر فراهم شده است .

وی اظهار داشت در جهت تقویت حمل و نقل دریایی این سازمان از سرمایه گذارانی که در این جهت سرمایه گذاری بکنند حمایت می کند و شناورانی که اقدام به جابه جای مسافردر این مسیر میکنند که اکنون تعداد قابل توجه ای مسافر در این مسیر داریم به این جزیره سفر می کند که این سازمان با تشویق سرمایه گذاران و دادن سبوبسید به آنها ناوگان این مسیر را بیشتر تقویت کنند .

سعیدی نژاد با بیان اینکه با توجه به گردشگری بودن این جزیره و آب و هوای مناسبی و متبوعی که این جزیره دارد مسافران زیادی هستند که از این منطقه بازدید می کند .

مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی ایران گفت خوشبختانه برنامه ای که دولت تدبیر و امید برای توسعه این جزیره و بندر دارد مصوبه ای که در جهت منطقه آزاد شدن این جزیره می باشد که خود کمک می کند که زیر ساخته های نبدری را با محلق شدن به منطقه آزاد قشم این بندر چند منظوره در جهت رونق صنعت گردشگری دریایی این جزیره نقش بسزای دارد .

وی گفت از کسانی که در مسیر هرمز تردد کند و در خصوص تامین ناوگان حمایت خواهیم کرد و در این راستای سوبسید هم به سرمایه گذاران د راین خصوص داده میشود تا بتواند دراین مسیر سرمایه گذاری کند و امکانات لازم برای جابه جای مسافر فراهم کند .

سعیدی نژاد اظهار داشت در قالب طرح کلی توسعه هرمز با توجه به مصوبه ای که الان دارد و در اختیار منطقه آزاد قرارمی گیرد و در قالب طرح توسعه ای منطقه آزاد قشم دارد این بندر هم تجهیز می شود و زمینه توسعه گردشگری دریایی را از این طریق فراهم خواهد ساخت .

وی گفت بندر فعلی در جهت جذب گردشگر و توریست بیشتر توسعه خواهد یافت

منبع : هرمزنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی