امروز

یکشنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۰:۵۳ قبل از ظهر

حجت الاسلام مصلحی در جمع عزاداران حسینی شهر قشم گفت : چون استکبار از جریان فتنه حمایت می کند و برای آن هزینه زیادی کرده است  همچنان ادامه دارد.

وزیر پیشین اطلاعات افزود : کسانی که  امروز می گویند فتنه در کار نبوده در جریان کلیه مسائل فتنه بوده اند اما چون دنیا آنها را فریفته است  وانمود می کنند از آن بی خبر هستند.

وی در خصوص ریزشهای فتنه ۸۸ متذکر شد : دشمن در فتنه ۸۸ به خوبی نقاط ضعف و قوت ما را شناخت  و فهمید به خوبی بسیاری از آقا زاده ها را می توان فریب  داد  چون وقتی پای پست و مقام پیش آید ریزشها به وجود می اید

 مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اهمیت مطالعه تاریخ و جایگاه عبرت آمیز آن در قرآن اظهار داشت : حوادث تاریخی همچون نبرد خیر و شر تا روز قیامت ادامه خواهد داشت و آنچه مهم است ما از تاریخ عبرت بگیریم و نگذاریم تا حسین های زمان به قتلگاه بروند.

وی با اشاره به حضور دهها میلیون نفری زائران امام حسین (ع) در روز اربعین گفت : دنیای استکبار با استفاده از رسانه های گروهی سعی دارد تا از شکوه و عظمت این جمعیت که در تاریخ هیچ گاه مشاهده نشده بکاهد اما این موج کار خود را خواهد کرد و وعده ونصرت الهی  محقق خواهد شد.

حجت الاسلام حیدر مصلحی در خصوص مذاکرات ایران و امریکا عنوان کرد : اصل  مذاکره در اسلام  تائید شده است و ما هم از تیم مذاکره کننده حمایت خواهیم کرد اما هشدار و دلسوزی های خود را هم  بیان می کنیم و آن چیزی نیست جز آنکه مراقب حیله های شیطان بزرگ باشند چون آمریکا به دنبال سرنگونی انقلاب اسلامی است و انرژی هستهای و حقوق بشر بهانه ای بیش نیست.

وی با یادآوری سخنان مقام معظم رهبری (مد ظله) خاطر نشان کرد : اگرما به تکلیف خود عمل کنیم به پیروزی می رسیم و در مذاکرات بایستی بر توان و قدرت نیروهای داخلی چشم دوخت نه رفع تحریم دشمن و باید کشور را در وضعیت جنگی مدیریت کرد چرا که ما در حال جنگ اقتصادی هستیم   .

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی