جانبازان ذخایر ارزشمند ایثار و شهادت برای نسل امروز هستند

همزمان با میلاد حضرت ابوالفضل علیه السلام و روز جانباز امام جمعه شهرستان قشم به نمایندگی از مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) به دیدار جانبازان قشمی رفت. صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین جوکار به همراه عزت کمال زاده فرماندار شهرستان و سرهنگ ماندگاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  و محمد امین ذاکری نماینده […]

همزمان با میلاد حضرت ابوالفضل علیه السلام و روز جانباز امام جمعه شهرستان قشم به نمایندگی از مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) به دیدار جانبازان قشمی رفت.

صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین جوکار به همراه عزت کمال زاده فرماندار شهرستان و سرهنگ ماندگاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  و محمد امین ذاکری نماینده سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در شهرستان قشم در منزل دو جانباز دفاع مقدس حاضر شد و با آنها گفتگو کرد.

حجت الاسلام جوکار در این دیدار ها جانبازان را ذخایر الهی برای امروز جامعه دانست و افزود:جانبازان حلقه وصل و پیوند نسل دیروز با نسل جوان هستند که خداوند متعال آنان را زنده نگاه داشته تا درس ها و تجربیات زمان جنگ را به نسل نو منتقل کنند.

وی اظهار داشت : همانطور که جانبازان ما در دوران دفاع مقدس از میهن اسلامی و ارزش ها دفاع کردند امروز  نیز می توانند با تبیین مفاهیم جبهه و جنگ و بازگویی خاطرات خود جوانانی که راه را گم کرده و به بی راهه کشیده شده اند را نجات دهند.

همچنین در این دیدار ها جانبازان از سوی امام جمعه  و فرماندار شهرستان با اهدای لوح سپاس و هدیه تجلیل شدند.