تیم رباتیک قشم رتبه اول لیگ مسیریاب کشوری را بدست آورد

تیم دو نفره رباتیک سازمان منطقه آزاد قشم با کسب پنج عنوان از جمله رتبه اول لیگ مسیریاب ویژه در مسابقات کشوری خانه کارگر تبریز درخشید. به گزارش هرمز انلاین ؛ تیم دو نفره رباتیک این سازمان متشکل از محمد عبدالله‌زاده و مهدی هاشمی از بین ۱۳۳ تیم شرکت‌کننده در مسابقات رباتیک کشوری خانه کارگر تبریز موفق […]

تیم دو نفره رباتیک سازمان منطقه آزاد قشم با کسب پنج عنوان از جمله رتبه اول لیگ مسیریاب ویژه در مسابقات کشوری خانه کارگر تبریز درخشید.

به گزارش هرمز انلاین ؛ تیم دو نفره رباتیک این سازمان متشکل از محمد عبدالله‌زاده و مهدی هاشمی از بین ۱۳۳ تیم شرکت‌کننده در مسابقات رباتیک کشوری خانه کارگر تبریز موفق به کسب پنج عنوان در سه سرفصل این مسابقات شامل لیگ مسیر یاب ساده، ویژه و نوین شدند.

کسب مقام اول لیگ مسیر یاب ویژه، مقام دوم مسیر یاب نوین و رتبه پنجم لیگ مسیر یاب ساده توسط تیم آتاروبات دو به سرپرستی محمد عبدالله‌زاده از جمله این موفقیت‌ها در مسابقات رباتیک خانه کارگر تبریز به شمار می‌رود.

کسب مقام ششم و نهم در لیگ مسیریاب ساده و نوین توسط تیم آتاروبات دو به سرپرستی مهدی هاشمی نیز از دیگر عناوین کسب شده توسط تیم اعزامی سازمان منطقه آزاد قشم به مسابقات کشوری تبریز است.

عبدالله‌زاده و هاشمی متفق‌القول اظهار داشتند که با پشت سرگذاشتن موفقیت‌های ملی و کشوری، در تلاشیم با ارائه توانمندی‌های خود و حضور در عرصه‌های بین‌المللی نیز این هنر را به نمایش بگذاریم.

رباتیک‌کاران منطقه آزاد قشم با تقدیر از حمایت‌های مدیران پیشین این سازمان از فعالان عرصه‌های علمی، با اشاره به حضور شهریار مشیری، مدیر عامل جدید این سازمان که از چهره‌های فرهیخته علمی و دانشگاهی است، اظهار امیدواری کردند که در دوره جدید و با حمایت بیشتر سازمان بتوانند علم رباتیک قشم را در سطوح مختلف داخلی و خارجی معرفی کنند.

مسابقات رباتیک کشوری از ۱۶ تا ۲۱ شهریورماه با حضور ۱۳۳ تیم از سراسر کشور از جمله تیم آتا ربات قشم با ارائه ربات مسیریاب در شهر تبریز برگزار شد.

تیم رباتیک منطقه آزاد قشم، ربات مسیریاب را جهت برنامه حرکت هوشمند خودروها طراحی کرده‌اند و در آینده این ربات می‌تواند با رعایت تمامی قوانین راهنمایی و رانندگی و بدون ایجاد مزاحمت برای خودروها و عابران پیاده، سفر بدون خطری را برای سرنشینان رقم بزند.