توسـعـه فضـای سبـز ، پارک هـای محـله ای و زیبا سازی در شهر قشم

مدیر امور شهری سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه توسعه فضای سبز، پارک های محله ای و همچنین زیبا سازی در شهر قشم خبر داد. شریف شریفی نژاد امروز سه شنبه با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران گفت: فضای سبز، ایجاد پارک های محله ای و زیبا سازی در بخش های مختلف شهر قشم […]

مدیر امور شهری سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه توسعه فضای سبز، پارک های محله ای و همچنین زیبا سازی در شهر قشم خبر داد.

شریف شریفی نژاد امروز سه شنبه با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران گفت: فضای سبز، ایجاد پارک های محله ای و زیبا سازی در بخش های مختلف شهر قشم از جمله بافت قدیم به لحاظ مسئولیت های جدید این مدیریت توسعه خواهد یافت.

وی افزود: فعالیت های این مدیریت در دو بخش کوتاه و بلند مدت در دستور کار قرار گرفته و عملیات زیبا سازی، پارک های محله ای و توسعه فضای سبز شهر قشم تا پایان شهریور ماه انجام می شود.

مدیر امور شهری سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: در نیمه اول سال جدید شهرک های مختلف و بافت قدیم شهر قشم با نورپردازی در پارک های محله ای و تجهیز این پارک ها به وسایل بازی کودکان و نوجوانان متحول خواهد شد.

شریفی نژاد با اشاره به برنامه نصب گلدان های فایبرگلاس در شکل های متفاوت در مسیر خیابان ها و تقاطع ها گفت: نصب این گلدان ها و کاشت گل های زیبای فصلی در آن، چهره شهر قشم را تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری متحول می کند.

وی در پایان اظهار داشت: در کنار نظافت و جمع آوری زباله ها، عملیات زیبا سازی، نورپردازی جشن ها و مناسبت ها، نظارت بر بهسازی، خدمات شهری و روستایی، توسعه فضای سبز و همچنین کنترل بر پروژه های ساخت و ساز نیز به وظایف این مدیریت افزوده شده است.