امروز

پنجشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۱:۵۰ بعد از ظهر

امام جمعه هرمز گفت : اگر قرار است توسعه اقتصادی در جزیره هرمز اتفاق بیفتد باید مردم در آن مشارکت داشته باشند .

حجت السلام والمسلمین محمد کاظم مناقبیان در خطبه های نماز جمعه این هفته جزیره هرمزبا اشاره به دیدار هئیت دولت به مناسبت هفته دولت با مقام معظم رهبری گفت معظم له در این دیدار به چند الویت کلان کشور اشاره نمودند .
وی گفت : د راین دیدار چند نقطه الویت در برای دولت تعریف کردند الویت اول حفط تاب علمی کشور و الویت بعدی که رهبری به آن اشاره کردند فرهنگ بود که این معقوله دغدغه اصلی رهبری بود و د راین خصوص چندین بار متذکر شدن و ایشان به خاطر اتفاقات فرهنگی در کشور دغدغه دارند .
امام جمعه هرمز بیان داشت توقع میرود که متولیان فرهنگی عزم خود را جزم کنند و در راستای منویات رهبر انقلاب حرکت کنند .
مناقبیان بیان کرد در این دیدار رهبر انقلاب به مسئله اقتصاد و ترویج اقتصاد مقاومتی اشاره کردند و فرمودند که اقتصاد باید همراه با عدالت باشد و اقتصاد و پیشرفتی موفق است که همراه با عدالت جامعه باشد .
امام جمعههرمز در این خصوص خطاب به مدیر عامل منطقه آزاد قشم گفت اگر قرار است توسعه اقتصادی در جزیره هرمز اتفاق بیفتد باید مردم در آن مشارکت داشته باشند .
وی بیان داشت پیشرفت و توسعه این جزیره در قالب منطقه آزاد باید منفعت مردم در آن دیده بشود و اگر قرار است که ایجا منطقه آزاد بشود و بناست که سفره ای برای مردم پهن کند باید خود مردم در این توسعه م پیشرفت سهیم باشند نه اینکه عده ای زمینهای این جزره به اسم توسعه اقتصادی تصرف کنند و مردم از آن بهره ای نبرند ما آن را نخواهیم پذیرفت .
مناقبیان در بخش دیگر از سخنان خود گفت ما پیشرفت و اقتصادی می خواهیم که مردم در آن مشارکت داشته باشند چه از لحاظ اقتصادی و چه از لحاظ سرمایه نیرو تانسانی باید مردم و تحصیل کرده های این جزیره در الویت باشند .
امام جمعه هرمز خاطر نشان کرد که اگر این پیشرفت و توسعه جزیره ههرمز خالف آن باشد که هم نیروی انسانی و چه سرمایه اقتصادی از بیرون این جزیره باشد در برابر آن موضع گیری خواهم کرد .
حجت الاسلام مناقبیان با گرامیداشت هشتم شهریور سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر گفت: گروهک منافقین با حمایت های مالی و تبلیغی آمریکایی ها شکل گرفت و دولتمردان نظام اسلامی و فرزندان ملت ایران را ترور کرد و این ترورها زیر چتر آمریکا بود و استکبار نه تنها در مقابل این فعالیت های تروریستی هیچ واکنشی نشان نمی دهد بلکه از آنان حمایت دارد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی